Ako maximalizovať plodnosť papájeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Množstvo rastlinných druhov, ktoré ľudia využívajú na rôzne účely, ale najmä ako potrava, pochádza a udomácnilo sa v oblasti Strednej Ameriky. Papája Papája Carica je treťou najviac pestovanou tropickou plodinou na svete a existuje hypotéza, že najpravdepodobnejším centrom jej pôvodu a domestikácie je Mezoamerika. Na jeho podporu sa v Mezoamerike vyskytuje mnoho divokých populácií papáje, a preto predstavujú genofond genetickej variability pre ďalší vývoj a budúce hospodárenie s plodinami. Napriek jej dôležitosti existuje nedostatok informácií o stave divokých populácií papáje v porovnaní s rozsahom vedomostí a záujmu o domestikované odrody.

Obsah:
  • Ako skrátiť papája strom, nie je to ťažké.
  • Určenie pohlavia stromu papáje - otázka databázy znalostí
  • Sladká, sladká papája -- ovocie, šalát, obnova
  • Pestovanie papáje na Floride
  • Pestovanie vlastnej papáje, tipy a triky k lahodne úspešnému ovociu
  • Papája pre miestne a exportné trhy
  • Ako dlho trvá, kým papája vyprodukuje ovocie?
  • Tropické záhradníctvo: Mangu a papáje sa v teple darí
  • Domestikácia a genetika papáje: Prehľad
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: Pestovanie papáje zo semien (62 dní)

Ako skrátiť papája strom, nie je to ťažké.

Papája F1 Horizon Horizon je hybridná odroda s veľkými plodmi okolo 2 kg, dokonale vhodná pre miestne trhy, ale aj exportovateľná vďaka dobrej trvanlivosti. Táto odroda sa úspešne pestuje vo viac ako 10 afrických krajinách s tropickým suchým, vlhkým alebo rovníkovým podnebím s vynikajúcimi výsledkami v porovnaní s bežne pestovanou odrodou.

Papaya Amazone je prémiová štandardná odroda prispôsobená miestnym a exportným trhom. Semená sú starostlivo vyberané a zaručujú vám optimálnu klíčivosť. Všetky stromy prinášajú ovocie iba hermafrodit a samičí strom. Produkcia je nepretržitá s atraktívnymi plodmi :. Sme agronómovia špecialisti na plodiny, pôdu, vodu, poľnohospodárske stroje a ďalšie. Kontrola zavlažovania je základom ziskového poľnohospodárstva v našich oblastiach pôsobenia. Poskytujeme spoľahlivé a nákladovo efektívne systémy obzvlášť vhodné pre suché alebo polosuché oblasti, kde je nevyhnutné dobré hospodárenie s vodou.

Zistite prečo:. Papája F1 Horizon. Veľké ovocie papája. Papaya Amazone. Projekt? Otázka? Kontaktuj nás. Naši partneri. Papája: z poľa na tanier, dve produktívne odrody Kontakt. Potrebujete viac informácií? Citát? Neváhajte nás kontaktovať. Získajte plnú podporu.

Papaya F1 Horizon Papaya Amazone, sólo typ. Viac o ICS v Mali. Poskytujeme. Pre váš farmársky projekt. Orezať zvýraznenia. Kukurica: špičková účinnosť využitia vody! Reclaimer Rodoská tráva, najlepšia odroda ICS.

Navštívte naše webové stránky. Menu EN FR. Vitajte v ICS. Rýchle odkazy. Oblasti pôsobenia. Semená zeleniny. Kompletný sortiment poľnohospodárskych strojov. Závlahové systémy v ICS. Získajte plnú podporu. Kontakty podpory. Partner vašich poľnohospodárskych projektov.


Určenie pohlavia stromu papáje - otázka databázy znalostí

Milujem stúpanie papáji. Môžem použiť zrelé aj zelené, kŕmiť nimi svoje kurčatá a prilákať veľa divých vtákov na môj dvor. Papája sú tieňové stromy, ktoré rýchlo rastú a tiež vyzerajú skvele. Najjednoduchší a najúspešnejší spôsob, ako začať, je pestovať papája zo semien.

Pawpaw sú malé stromy, ktoré neprerastajú cez nohy. Produkujú tiež najväčšie jedlé ovocie pochádzajúce zo Severnej Ameriky!

Sladká, sladká papája -- ovocie, šalát, obnova

Záhradník z Temple University Benjamin Snyder je niečo ako Dr. Predstavte si domácu papája zozbieranú z kvetináča vo vašom okne orientovanom na juh. Pokúsil sa vypestovať všetko od dračieho ovocia po čínske vodné gaštany, všetko zo zvyškov. Nie každý experiment bol, ehm, plodný, ale väčšina priniesla prinajmenšom atraktívnu izbovú rastlinu. Môže trvať aj viac ako dva roky, kým ananásová rastlina prinesie ovocie. Pozrite sa na rozkošný detský ananás a možno nebudete vedieť odolať. Vyberte si koreň zázvoru svetlej farby, ktorý naznačuje čerstvosť. Tmavší zázvor sa skladuje, čo znižuje jeho schopnosť klíčiť. Naplňte 6-palcový plastový črepník niekoľko centimetrov hlboko zeminou.

Pestovanie papáje na Floride

Aké príležitosti na školenie a profesionálny rozvoj projekt poskytol? Nič nebolo oznámené Ako boli výsledky šírené záujmovým komunitám? Informácie a semená boli sprístupnené na každoročnom teritoriálnom veľtrhu Ag. Čo plánujete urobiť počas nasledujúceho vykazovaného obdobia na dosiahnutie cieľov? Dokončite prieskum a napíšte výsledky.

Vek podpníkov a obdobie vrúbľovania ovplyvňujú úspech vrúbľovania a rast rastlín papáje Carica papaya L.

Pestovanie vlastnej papáje, tipy a triky k lahodne úspešnému ovociu

Papáje sú krásne stromy na pestovanie, ale sú to veľké stromy a môžu dorásť až do výšky viac ako 30 stôp, čo nie je ideálne, pokiaľ ide o čas zberu. Keď jete papája, vo vnútri je toľko semienok, mali by ste to skúsiť, aby ste si vypestovali svoj vlastný strom. Existuje množstvo vecí, ktoré môžete urobiť, aby ste si zachovali veľkosť svojho papáje, a v tomto článku vám poviem, ako skrátiť papája strom tak, aby zostal viac ako trpasličí veľkosť. Vždy som zistil, že je lepší nápad udržiavať papája krátku a pripomínajúcu skôr ker, ako nechať ju vyrásť do plnej veľkosti stromu. Ak chcete skrátiť papája strom, jednoducho odrežte horný palec stromu. Mali by ste to urobiť vždy, keď váš strom narastie o 5 palcov.

Papája pre miestne a exportné trhy

Papája s vysokým výnosom Red Lady je najobľúbenejšou odrodou farmárov pre komerčnú produkciu vo veľkom meradle, pretože je odolnejšia voči zamoreniu. Rodák z Thiruvambady Mundatt Varkey George, bývalý riaditeľ strednej školy St Jospeh, Kozhikode, má poľnohospodárstvo v génoch, keďže jeho predkovia sa venovali poľnohospodárstvu. Po odchode do dôchodku sa venoval farmárčeniu na vlastnom dvore, keď jeho brat Varkey Roy ukončil svoj dlhý život v NRI ako strojný inžinier a vrátil sa domov. Inšpirovaný farmou v Attappadi, ktorá patrila jeho priateľovi, rodákovi z Kozhikode menom PM Sebastian, sa Varkey Roy dozvedel viac o farmárskych technikách a rozhodol sa začať pestovať papája vo svojom 1. Bratia priniesli zo škôlky dvojtýždňové stromčeky Red Lady. v Pune za 45 Rs za stromček.

Samičie rastliny produkujú kvety a plody po celý rok v tropickom prostredí Papája stromy rastú rýchlo a produkujú zrelé plody.

Ako dlho trvá, kým papája vyprodukuje ovocie?

Počuli ste už o labke, Asimine trilobe? Odkazujeme na predajcov, aby sme vám pomohli nájsť relevantné produkty. Ak si kúpite z jedného z našich odkazov, môžeme získať províziu. Na rozdiel od nich A.

Tropické záhradníctvo: Mangu a papáje sa v teple darí

SÚVISIACE VIDEO: Ako pestovať papáje stromy nakrátko a nasadiť plody skoro (časť 1 z 3).

Pestovanie papáje ako izbovej rastliny vám dodá dramatický tropický prízvuk pre slnečnú miestnosť. A to nie je všetko. Čoskoro si budete užívať plody svojej práce. Papája je rýchlo rastúci ovocný strom s nerozvetveným drevnatým kmeňom.

Kliknutím zobrazíte celú odpoveď. Pokiaľ ide o toto, koľko rokov bude papája plodiť ovocie?

Domestikácia a genetika papáje: Prehľad

Papája Carica papaya L. Ako dvojúčelová alebo viacúčelová, skorá, priestor šetriaca bylinná plodina je široko uznávaná, napriek svojej náchylnosti na prirodzených nepriateľov. V niektorých častiach sveta, najmä v Austrálii a na niektorých ostrovoch Západnej Indie, je známy ako papaw alebo pawpaw, mená, ktoré je lepšie obmedziť na veľmi odlišné, hlavne divoké Asimina triloba Dunal, patriace k Annonaceae. Aj keď je názov papája všeobecne známy, v južnej Ázii a vo východnej Indii bol skomolený na kapaya, kepaya, lapaya alebo tapaya. Vo francúzštine je to papaye ovocie a papayer rastlina, alebo niekedy figuier des Iles.

Chcete začať pestovať papája? Toto je najlepší sprievodca pestovaním papáje. Naučte sa všetko potrebné vr.


Pozri si video: Veroval Mužská plodnosť - domácí test SK, 2016


Predchádzajúci Článok

Opeľovanie jedným ovocným stromom

Nasledujúci Článok

Výsadba červenej kostravy: Ako pestovať plazivú červenú kostrovú trávu