DIY Pumpkin Shell Bird Feeder - Using Recycled Pumpkins For BirdsWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Autor: Becca Badgett, spoluautorka knihy Ako vypestovať NÚDZOVÚ záhradu

Mnoho vtákov aktívne migruje na juh na jeseň, okolo Halloweenu a neskôr. Ak ste na južnej trase letovej cesty k ich zimnému domovu, mali by ste ponúknuť sezónnu pochúťku, napríklad použiť tekvicu ako kŕmidlo pre vtáky.

Ako si vyrobiť kŕmidlo pre tekvicové vtáky

Kŕmenie vtákov tekvicou nie je nový nápad, ale nejedná sa ani o bežné použitie ovocia. Niekoľko spôsobov, ako zmeniť tekvicu na kŕmidlo pre vtáky, je uvedených online, ale pri tomto jednoduchom projekte využite svoju fantáziu. Toto je jednoduchá a zábavná aktivita, ktorá vaše deti zapojí do výučby divokej zveri, a vynikajúci spôsob, ako s nimi tráviť čas kvalitným učením.

Ak vaša jesenná rutina zahŕňa výrobu tekvicových koláčov, chleba a iných dobrôt pre rodinu, ušetrite škrupinu z jednej z týchto čerstvých tekvíc a recyklujte ju ako krmítko pre vtáky. Použite aj tie, ktoré ste vyrezali pre lampióny. Niektoré tekvice z vašich jesenných výstav môžu byť tiež spracované do kŕmidiel pre vtáky.

  • Kŕmidlo pre vtáky z tekvicových škrupín môže byť také jednoduché ako malá tekvica s odrezaným vrchom a odstránenou dužinou a semenami.
  • Pridajte pár tyčiniek na bidlá a naplňte ich vtáčím semienkom. Položte ho na peň alebo iný rovný vonkajší povrch.
  • Môžete ho zmeniť na závesné krmítko pripojením lana k spodnej časti alebo k bokom tekvice a potom lano uviazať okolo končatiny stromu alebo iného vhodného vešiaka.

Prilákate vtáky, ktoré sú v pohybe. Ak poskytujete dobré zdroje vody (na kúpanie aj na pitie) a bezpečné podmienky na odpočinok, možno sa niektorí počas svojej cesty pozastavia a zostanú asi deň.

V závislosti od vašej polohy môžete vidieť večerné grosbeaks, jastraby, voskovky cédrové a množstvo ďalších vtákov na juh. Podmienky v pobrežných a horských oblastiach často spôsobujú teplý vietor, ktorý uprednostňujú lastovičky stromov, merlíny, americké poštolky a sokoly sťahovavé. Strávte nejaký čas pozorovaním, ktoré vtáky navštevujú vašu krajinu a kŕmidlá.

Na vymýšľanie neobvyklých a lacných spôsobov kŕmenia migrujúcich vtákov nemusíte čakať až do Halloweenu. Pripravte sa na ne hneď teraz.

Tento jednoduchý nápad na darček pre domácich majstrov je jedným z mnohých projektov predstavovaných v našej najnovšej eKnihe, Prineste svoju záhradu do interiéru: 13 DIY projektov na jeseň a zimu. Kliknutím sem sa dozviete, ako môže stiahnutie našej najnovšej elektronickej knihy pomôcť vašim susedom v núdzi.

Tento článok bol naposledy aktualizovaný dňa

Prečítajte si viac o Beneficial Garden Friends


Ako recyklovať halloweenske tekvice pre divú zver

Jednou z mojich najobľúbenejších častí Halloweenu je vyrezávanie tekvíc. Keď budú trik-alebo-treateri preč a Halloween je oficiálne za nami, tekvicu nevyhadzujte! Existuje niekoľko spôsobov, ako ich recyklovať s ohľadom na divokú zver a vašu záhradu. Ako opakovane využívate tekvice na svojom dvore?

Veverička v tekvici o Národná divočina Účastníčka súťaže Photo Katherine Flickinger.


9 komentárov

Zaujímalo by ma, ako na to!

Je pečenie pri 250 ° F alebo 250 ° C

VEĽMI PEKNÉ. Budem ich vyrábať na jeseň, aby mohli vnúčatá sledovať, ako vtáky jedia.

Myslím, že je to fantastický nápad! Milujem to. Ďakujeme za zdieľanie. Sám si vyrobím 1 alebo 2!

podľa toho, kde človek žije, ak je pod bodom mrazu, mohlo by to nejaký čas trvať. Dalo by sa tiež pridať do kompostovacieho koša, akonáhle slúži ako podávač.

čoskoro, do týždňa, ti pumpin zhnije a priláka ďalšie, nie tak pekné tvory.

Áno, viem, že to nakoniec zhnije. Nemusí to však byť nevyhnutne trvalá inštalácia.


Ako si vyrobiť tekvicové krmítko pre vtáky

Neopúšťajte halloweensku tekvicu zatiaľ. Doprajte jej nový život v záhrade ako tekvicové kŕmidlo pre vtáky. Celé leto tekvice naberajú na balónoch obrovské, majestátne a super squashové hry, potom príde jeseň, väčšina sa na Hallowe’ene pripravuje buď z polievky, alebo z vyrezávania do lampáša. Tieto ťažké váhy ovocného sveta - často dosahujú 35 kg - majú pevnú škrupinu, ktorá je skvelá na hacknutie. Prečo tento rok nevyberiete svojej tekvici nový účel ako kŕmidlo pre vtáky?

1. Nakrájajte 2kg tekvice na polovicu cez jeho rovník, vydlabte jadierka, ale nechajte za sebou stenu tekvicového mäsa, hrubého asi 2 cm.

2. Vystrihnite 1,5 cm hlbokú drážku na okraji a potom vtlačte tekvicové semená do okraja, čím vytvoríte atraktívny a jedlý okraj.

3. Vytvorte bidlá pre červienky, kosy a vrabce, ktoré rady sedia a jedia, a nie visieť, na kŕmidle. Pomocou dýky alebo ostrého noža vydlabte do tekvicovej kože otvory a vtlačte do nich vetvičky a tyčinky, aby ostali na bidlách.

4. Viazajte do stredu dve dĺžky špagátov alebo šnúrok, potom ich pomocou špendlíka prilepte na spodok tekvicového podávača uzol oboch dĺžok. Takto sa vytvorí efekt závesného koša.

5. Naplňte semienko a sledujte, ako sa vaši vtáčikovia zastrčili.

Chcete viac Halloweenov? Zúčastnite sa nášho kvízu Wicca a zistite, ktorá čarodejnica ste, alebo si hrdo ochráňte svoje tekvice.


Najlepšie podávače pre tekvicové semená

Ak máte veľa tekvicových semien, pravdepodobne budete chcieť krmítko pre vtáky, ktoré ich udrží, kým vaše vtáky nedorazia. Na to chcete krmítko pre vtáky so širokými portami, aby ním mohlo pretekať osivo.

Väčšina podávačov zásobníkov sa vyrába pre najrôznejšie druhy semien, takže sú vynikajúce na distribúciu tekvicových semien. Napríklad Holly Berry Gilded Chalet je atraktívnym podávačom, ktorý vám umožní prechádzať z Halloweenu na Deň vďakyvzdania a Vianoce.

Ďalšou možnosťou je ktorýkoľvek z našich skladacích podávačov. Plochy na podávanie diamantovej sieťoviny sú pre tekvicové semená perfektne rozmiestnené. Tieto podávače sú tiež obľúbené medzi kardinálmi a Blue Jays.


Za tekvicovým podávačom

Chcete najskôr skočiť hlavou do toho, aby ste so svojím oddielom robili viac vonkajších aktivít? Väčšina vodcov povie áno. Ale ak ste ako ja, kde toho veľa o outdoorových zručnostiach neviete, alebo len nemáte čas plánovať outdoorové aktivity, Think Outside vás pokryje.

Už niekoľko mesiacov som mal možnosť vyskúšať si ich mesačné predplatné a vďaka tomu je vychádzanie s mojimi deťmi o toľko jednoduchšie. Ak vás táto služba zaujíma, tu je moja poctivá recenzia prvých dvoch políčok. MÁM VĎAKA aktualizované informácie o tom, ako vytvoriť čas spojenia rodiny vo vašej domácnosti, a to tak, že ich označíte vo svojich aktivitách vojakov na sociálnych sieťach pomocou @thinkoutsideboxes.

Pošlite mi e-mail, ak máte nápady na vonku, o ktoré sa chcete na tomto blogu podeliť. Rád vás počujem od všetkých.


Pozri si video: DIY: Pumpkin Feeder for Birds


Predchádzajúci Článok

Obrázky a názvy ovocných stromov

Nasledujúci Článok

Starostlivosť o rastliny Maki