Hostitelia v krajinnom dizajne lokality: zdobenie tienistých oblastí záhradyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Rastliny, ktoré ohromujú úžasnou krásou a dokážu si udržať atraktivitu počas celej sezóny, sú vítanými hosťami v prímestských častiach. Jedným z týchto zástupcov rastlinného sveta je hosta, ktorú možno právom považovať za princeznú každého záhonu. Vyberavá a neobvykle krásna rastlina hosta je veľmi populárna v krajinnom dizajne. V kvetinovej záhrade, na skalnatom kopci alebo pri rybníku rastlina nikdy neprestane potešiť z nekonečnej rozmanitosti odrôd a úžasných farieb.

Nádherné rastliny s veľkými listami, maľované v najrôznejších odtieňoch zelenej, často zaberajú jedno z centrálnych miest v kvetinových aranžmánoch. Úprava terénu s hostiteľmi je obzvlášť elegantná a sofistikovaná: elegantné kvetinové aranžmány, doplnené ozdobnými listovými hostiteľmi, vyzerajú jednoducho úžasne.

Hostitelia, ktorí tvoria vzdušné zelené vankúše, vizuálne zmierňujúce prechody medzi nádherne kvitnúcimi prvkami kvetinovej záhrady, sú schopní vniesť do kompozície harmóniu

Hlavnou výhodou týchto rastlín, milovaných mnohými záhradníkmi, je schopnosť rásť za akýchkoľvek podmienok. Hosta dokonale koexistuje s mnohými výsadbami, čo je dôležitý faktor pri usporiadaní krajinného dizajnu. Absolútne nenáročná rastlina pokojne toleruje ako malý polotieň, tak husté tieňovanie. Ale napriek tomu sa rastlina cíti najpohodlnejšie v mierne zatienených oblastiach, skrytých pred priamym slnečným žiarením a silným nárazovým vetrom.

V tandeme pre ňu môžete zbierať ďalšie rastliny milujúce tieň: https://diz-cafe.com/ozelenenie/tenelubivye-mnogoletniki-dlya-sada.html

Pri výbere miesta na umiestnenie hostiteľov mnoho záhradkárov použije malý trik. Pôvodne získajú dve kópie rastlín, ktoré vysadia na rôznych miestach lokality a rok po výsadbe podľa vzhľadu rastlín, sýtosti odtieňov a množstva zvýšenej zelenej hmoty určia najvhodnejšie miesto. pre hostiteľov.

Kráľovná tieňa je medzi záhradkármi veľmi obľúbená aj preto, že sa líši nielen nenáročnou starostlivosťou, ale aj odolnosťou. Trvalky s dlhou pečeňou sú schopné udržiavať dekoratívnosť po dobu 20 - 25 rokov. Hostitelia sú veľmi obľúbení a upravovatelia: z listov rastlín sa vytvárajú kvetinové aranžmány a kytice.

Druh a odrodová rozmanitosť hostiteľa

V závislosti od výšky rastlín môžu dekoratívni listnatí hostitelia pôsobiť ako súčasť terénnej úpravy pre širokú škálu prvkov krajinného dizajnu:

 • Zemné kryty, ktorých výška nepresahuje 20 cm, skvelé pre skalky, skalnaté svahy a polotienisté zákutia záhrady.
 • Nízke odrody vysoké až 30 cm bude slúžiť ako prvok kontajnerového záhradníctva. Sú ideálne na zdobenie bordúr a mixborders.
 • Vzorky vysoké 30 - 45 cm bude slúžiť ako pozadie pre kvetinové kompozície prírodných krajinných vzorov. Vyzerajú skvele ako pevné koberce, ktoré pôsobia ako pozadie pre stredne veľké záhradné kvety: gladioly, ľalie, delfiníniá.
 • Rastliny vysoké 45-60 cm sa stane dôstojným orámovaním rybníkov a záhradných chodníkov. Zasadené vedľa seba vytvárajú pôvabnú a krásnu kulisu pre kvitnúce výsadby.
 • Najvyššie exempláre, ktorých výška presahuje 60-80 cm, vyzerajú najpôsobivejšie ako jednotlivé výsadby v oblastiach s veľkými plochami.

V závislosti od odrody rastlín môžu byť listy okrúhle, srdcovité alebo úzke. Textúra listov môže byť tiež úplne rozmanitá: hladká a vlnitá, zvrásnená a zvrásnená, lesklá a matná, s kovovým leskom a voskovým kvetom.

Hostitelia, ktorých odroda má asi 50 druhov, sú známi svojimi neobvykle krásnymi listami a schopnosťou zachovať dekoratívnosť nielen počas obdobia kvitnutia, ale aj počas celej sezóny.

Rastlina schopná vytvárať čiapky s hustým olistením sa často používa ako kobercové výsadby, cez ktoré husté lístie buriny jednoducho nemôže preraziť.

Hlavnou dekoráciou hosty je koreňové lístie rôznych textúr a farieb, ktoré počas sezóny rastie do guľovitých prelamovaných vankúšov s priemerom asi meter

Počas obdobia kvitnutia je hostu zdobený bielymi, ružovkastými alebo orgovánovými zvončekovitými kvetmi. Týčiace sa na vysokých stonkách nad zeleným lístím vytvárajú úžasný malebný obraz.

Okrem tradičných farieb zelených listov je paleta odtieňov rastlín tiež veľmi rozmanitá, od bledožltých a krémových až po sýtozelené a modré listy, ktoré vytvárajú neuveriteľne krásne pozadie. V krajinnom dizajne sa najčastejšie používajú odrody rastlín, ktoré tvoria kríky s výškou od 40 do 100 cm, zdobené listami dlhými od 6 do 35 cm.

Aké odrody sa považujú za dekoratívne?

Svieže vankúše, akoby tkané zo sivých, modrých a zlatých listov, sú schopné vniesť do záhradnej palety neobyčajné farby.

Azda najbežnejšou odrodou, ktorá sa v prímestských oblastiach dlho udomácnila, je skorocel pravý. Rastlina zdobená veľkými svetlozelenými listami je schopná vytvárať vankúše vysoké 60 - 80 cm

Chovatelia nikdy neprestanú udivovať a vytvárajú nové odrody, ktoré ohromia kontrastom odtieňov a textúry listov. Najzdobnejší sú dvaja a dokonca aj trikolóroví hostitelia.

„Vichrica“ s bielymi listami ohraničená jablkovo-zeleným obrysom - jasný zástupca trikolórových odrôd trvalých krás

Nemenej pôsobivo vyzerá odroda „Striptease“, zdobená ladným belavým pásikom, ktorý sa prelamuje stredom listu cez bohatý široký tmavozelený okraj.

Jedným z najnovších trendov v chove hostiteľa je vytváranie odrôd so zvlneným okrajom listovej čepele.

Očarujúce sú najmä odrody ‘Medusa’, zdobené závesom zeleno-žltého lístia a ‘Hudspan Heron‘ s jasne zelenými vejárovitými listami.

Znakom odrodových rastlín je pomalé hromadenie hmoty. Takíto hostitelia získavajú dostatočnú dekoratívnosť iba počas 4 - 5 rokov a sú plne schopní ukázať svoju krásu až vo veku 8 - 10 rokov. Postupne z roka na rok, ktoré tvoria stále väčšie listy, ktoré získavajú charakteristickú farbu a tvar odrody, sa malé neopísateľné kríky menia na skutočné kráľovné kvetinovej záhrady.

Vytvorte kontrast v kompozíciách a tvaroch

Na vytvorenie jasnej kontrastnej kvetinovej záhrady, ktorej prvky, ktoré sa harmonicky dopĺňajú, tvoria ucelený obrazový obraz, je potrebné zohľadniť množstvo bodov.

Svieže hostiteľské kríky s listami jednotnej farby v krajinnom dizajne zohrávajú skôr úlohu v pozadí. Hodia sa k záhradným rastlinám: astilbe, pivonkám, centrám krvácania, papradiam.

Kvety dicentry svojím vzhľadom pripomínajú malé srdiečka. Starostlivosť o tieto rastliny má niekoľko pravidiel: https://diz-cafe.com/rastenija/posadka-vyrashhivanie-uxod-za-dicentroy.html

Dekoratívna úloha jednej výsadby sa viac priraďuje veľkým odrodám a exemplárom s dvoj- alebo trojfarebnými listami. Takéto pestré kríky navonok pripomínajú veľké kvetináče umiestnené v rohoch záhrady, naplnené obrovskými kyticami.

Rastliny s malými listami sa stanú pre hostiteľa úspešnými partnermi: fialový brčál, subulate phlox, modré nezábudky, mak a rododendron

Dekoratívne odrody ihličnanov pomáhajú účinne zdôrazňovať šírenie a krásu hostiteľov.

Jasné kontrasty kompozície je možné dosiahnuť výsadbou trávnatých rastlín s iným odtieňom listov neďaleko od hostiteľa, napríklad: Heuchera s fialovým lístím alebo burina Horny Goat s vínovými listami

Môže byť užitočný aj materiál o výsadbe a starostlivosti o geyheru: https://diz-cafe.com/ozelenenie/geyhera.html

Vertikálny prízvuk rastlinného zloženia je daný kvetmi phlox, kupen a daylilies. Cereálie ako miscanthus a trstinová tráva pomáhajú dokončiť zloženie.

Správna starostlivosť o takúto rastlinu

Ak chcete vytvoriť krásny a odolný záhradný dizajn, mali by ste brať do úvahy zvláštnosti cyklu okrasnej rastliny. Pri výbere rastlín by sa malo riadiť nielen osvetlením miesta, ale aj zložením, úrovňou vlhkosti a kyslosťou pôdy.

Na kultiváciu hostiteľa sú najvhodnejšie oblasti, ktoré sú popoludní zatienené neutrálnymi mierne kyslými pôdami. Je dôležité vedieť, že hostitelia nemajú radi stojatú vodu, ktorá negatívne ovplyvňuje ich koreňový systém.

Ideálnou možnosťou na výsadbu rastlín je kultivovaná, úrodná a dobre priepustná pôda, v ktorej je veľa dážďoviek a mikroorganizmov, ktoré ju nasýtia kyslíkom

Pokiaľ ide o osvetlenie, nie všetky odrody uprednostňujú tieňované oblasti. V tieni hostitelia s listami modrých a sivých odtieňov radšej rastú. A v dobre osvetlených priestoroch majú najväčší dekoratívny efekt dvoj a trojfarebné odrody s bielymi, žltými a zlatými listami.

Hostiteľské odrody milujúce slnko: Suma a látka s listami v tvare srdca, Zounds s jasne žltými listami a Great Expectations s krémovo sfarbenými listami orámovanými modrastým copom.

Hostitelia sú mrazuvzdorní, a preto v zime nevyžadujú ďalší prístrešok. Po vysadení rastliny na trvalé miesto na jar alebo v prvej polovici jesene stačí v budúcnosti pravidelne kŕmiť organickými hnojivami. Hostiteľ môže rásť na jednom mieste viac ako 10 rokov.

 • Tlač

Ohodnoťte článok:

(21 hlasov, priemer: 3,5 z 5)

Zdieľajte so svojimi priateľmi!


Rezanie modřínu

Pri zmienke o veľkom súkromnom dome sa pred vnútorným pohľadom akejkoľvek osoby objaví nielen samotná stavba, ale aj nádherná záhrada. Zlepšenie záhradnej oblasti vlastnými rukami je ťažké a vyžaduje nielen materiálne a časové náklady, ale aj príslušné znalosti v krajinnom dizajne. A hoci nie každý sa môže pochváliť takýmito poznatkami, veľa ľudí vie, že smrekovec je jednou z najobľúbenejších rastlín v krajinnom dizajne.

Existuje niekoľko odrôd smrekovca a všetky sú rovnako cenné v záhradníctve. Slúžia na vytvorenie kontrastu so vždy zelenými stromami alebo, ak sú vysadené samostatne, pútajú pozornosť ako sólo. Po stovky rokov tieto stromy zostali jedným z obľúbených objektov dizajnérov.

Bohužiaľ, smrekovcové stromy nie sú na kučeravé účesy veľmi použiteľné, ale zároveň dobre znášajú rez. Existuje niekoľko spôsobov, ako formovať korunu stromu. Po prvé, je to odstránenie veľkých konárov a konárov na začiatku jesene alebo na jar. Po druhé, ide o odstránenie mladých výhonkov. Druhá možnosť umožňuje rastline získať krovinatosť a hustú korunu.

Ideálnym časom na každoročné prerezávanie je obdobie, keď mladé výhonky už ukončili aktívny rast, ale ešte nestihli stuhnúť. Niektorí ľudia sa mylne domnievajú, že prerezávanie je potrebné výlučne na to, aby rastlina získala neštandardný tvar: guľu, ovál alebo dáždniky umiestnené nad sebou. Nie je to tak úplne pravda. Rovnaký postup sa používa na kontrolu výšky stromu. Pri orezávaní smrekovca je dôležité udržiavať strednú cestu: veľký strom trvá príliš veľa času, ale príliš rozsiahle spracovanie negatívne ovplyvňuje hustotu koruny. Flexibilita mladých smrekovcov dáva návrhárovi jedinečnú príležitosť prepletať konáre. Kombináciou techník prerezávania a tkania konárov modřínu je záhradný dizajnér schopný vytvoriť rozprávku v najobyčajnejšej záhrade.

Spoločnosť Soveren je pripravená poskytnúť služby na orezávanie ihličnanov na vašom záhradnom pozemku v Moskve alebo v moskovskom regióne. Naša práca sa nám páči a sme pripravení správne sa starať o vaše stromy. Naše štúdio je pripravené prediskutovať všetky podrobnosti nadchádzajúcej práce, vysvetliť potrebu určitých krokov a potom pokračovať v práci. Na konci práce zamestnancov našej spoločnosti sa stromy v záhrade zákazníka zmenia na nepoznanie a budú majiteľov dlho baviť.


Stiahnuť ▼:

PrílohaVeľkosť
elektivnyy_kurs_zanyatie_1.pptx 2,78 MB
elektivnyy_kurs_zanyatie_23.pptx 1,12 MB
elektivnyy_kurs_zanyatie_45.pptx 2,63 MB
elektivnyy_kurs_zanyatie_678.pptx 2,96 MB
elektivnyy_kurs_zanyatie_910.pptx 507,28 KB

Náhľad:


Vyhľadávacie služby

Tieto zásady popisujú naše súčasné postupy ochrany osobných údajov pre značky, webové stránky, funkcie, produkty, aplikácie, softvér a ďalšie služby („vyhľadávacie služby“) spoločnosti Verizon Media Assistants. So všetkými informáciami, ktoré sú zhromaždené, poskytnuté spoločnosti Verizon Media alebo uložené vo vašom účte Verizon Media, bude zaobchádzané, používané a chránené v súlade s Pravidlami ochrany osobných údajov spoločnosti Verizon Media. Tieto informácie sa môžu meniť, pretože spoločnosť Verizon Media reviduje tieto vyhľadávacie služby pridaním alebo odstránením funkcií alebo použitím rôznych poskytovateľov služieb. Niektoré funkcie sú k dispozícii, iba ak ste registrovaným používateľom. Ak máte otázky týkajúce sa týchto vyhľadávacích služieb, navštívte Pomocníka.

Táto stránka popisuje konkrétne postupy ochrany osobných údajov týkajúce sa služieb Yahoo Search, Yahoo Assistants, Yahoo Local a Yahoo Shopping. Pre určité vyhľadávacie služby uvedené nižšie sú zahrnuté ďalšie informácie.

Yahoo Search

Postupy zhromažďovania a používania informácií

 • Keď vykonávate vyhľadávanie na produkte alebo službe, ktorá využíva našu vyhľadávaciu technológiu, zhromažďujeme informácie z vašich skúseností, napríklad vaše vyhľadávacie dotazy.
 • Search Assist vám pomôže nájsť to, čo hľadáte, tým, že automaticky ponúka populárne hľadané výrazy a nové témy, ktoré môžete brať do úvahy. Search Assist môže založiť návrhy na agregovaných vyhľadávaniach všetkých používateľov a vašej individuálnej histórii vyhľadávania.
 • Nástroj História vyhľadávania Yahoo vám umožňuje zobraziť, čo ste hľadali v minulosti. Naučte sa, ako spravovať svoj nástroj História vyhľadávania.
 • Pri používaní služby Yahoo Search sa vám môžu zobraziť relevantné súkromné ​​výsledky vybrané z iných zdrojov, napríklad z vašej pošty Yahoo. Po prihlásení uvidíte svoje súkromné ​​výsledky vyhľadávania iba vy. Naučte sa, ako spravovať, vrátane vypnutia, súkromných výsledkov.
 • Niektoré reklamy, ktoré dostávate, môžu byť prispôsobené na základe vašich vyhľadávaní alebo súvisiacich výrazov vo Verizon Media. Navštívte našu stránku Zrušenie, kde sa dozviete viac informácií používaných na prispôsobenie vášho vyhľadávania. Ak sa odhlásite, naďalej sa vám budú zobrazovať reklamy, ktoré spoločnosť Verizon Media zobrazuje na týchto webových stránkach, ale nebudú prispôsobené vašim záujmom alebo histórii vyhľadávania.
 • Na stránke Predvoľby vyhľadávania môžete spravovať svoje skúsenosti s vyhľadávaním Yahoo vrátane Bezpečného vyhľadávania, histórie vyhľadávania a súkromných výsledkov.
 • Služba Yahoo Search používa algoritmy rozpoznávania obrázkov na identifikáciu verejných osobností, scén, akcií alebo objektov, ktoré uľahčujú prehľadávanie obrázkov

Vyhľadať partnerov

 • Rôzni poskytovatelia tretích strán pomáhajú pri vyhľadávaní Verizon Media a sponzorovaných vyhľadávacích službách.
 • Váš vyhľadávací dopyt, IP adresu a ďalšie odosobnené informácie z vášho webového prehliadača alebo aplikácie, napríklad jedinečný identifikátor vášho webového prehliadača, môžeme zdieľať s týmito vyhľadávacími partnermi.
 • Títo poskytovatelia tretích strán môžu tieto informácie, ako aj vaše kliknutia na výsledky vyhľadávania, použiť na poskytnutie relevantnejšej reklamy a výsledkov vyhľadávania, na vylepšenie, výskum a analýzu vyhľadávacích produktov a na pomoc pri odhaľovaní a ochrane pred podvodnými aktivitami na sponzorovaných alebo kontextových výsledkoch vyhľadávania. ...
 • Môžeme preformátovať výsledky poskytnuté týmito vyhľadávacími partnermi, aby sme vám mohli poskytnúť vylepšené možnosti vyhľadávania.
 • Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o postupoch zhromažďovania a používania údajov týmito vyhľadávacími partnermi, navštívte našu stránku Tretie strany.

Sponzorované výsledky hľadania

 • Výsledky vyhľadávania môžu pozostávať z webov, ktoré zaplatili za umiestnenie vo výsledkoch vyhľadávania. Uč sa viac.
 • Výsledky vyhľadávania môžu obsahovať sledovacie adresy URL poskytované spoločnosťou Yahoo Search Marketing a / alebo našimi partnermi vo Vyhľadávacej sieti na identifikáciu kliknutí na stránke s výsledkami vyhľadávania.

 • Yahoo Assistants sú novou kategóriou produktov a služieb využívajúcich umelú inteligenciu riadenú ľuďmi. Patria sem chatovacie roboty fungujúce na platformách messenger, virtuálni osobní asistenti a samostatné aplikácie prístupné na serveri Verizon Media alebo prostredníctvom aplikácií a služieb tretích strán. Asistenti môžu zhromažďovať informácie o vás spôsobom odlišným od iných technológií vyhľadávania.
 • Yahoo Assistants s vami môžu komunikovať a konverzovať, aby vám odpovedali na otázky, pomáhali s dokončovaním úloh alebo vykonávali iné činnosti. Asistenti sa spoliehajú na to, že náš personál a automatizované systémy odpovedajú na otázky alebo pokyny používateľov.
 • Môžeme zhromažďovať informácie o vás, keď používate našich asistentov, vrátane vašich rozhovorov a interakcií s Asistentom, vášho Yahoo ID a informácií spojených s vaším účtom.
 • Môžeme tiež zhromažďovať informácie poskytované treťou stranou (vrátane aplikácií, platforiem správ a ďalších služieb) interagujúcich s našimi asistentmi, ktoré môžu zahŕňať: informácie o vašom účte s treťou stranou, ako napríklad ID používateľa, meno, fotografia, telefónne číslo , e-mailová adresa a informácie o zariadení, napríklad ID zariadenia, typ zariadenia, operačný systém a mobilný operátor.
 • Pracovníci spoločnosti Verizon Media a naše automatizované systémy môžu mať prístup k celému komunikačnému obsahu tak, ako je odosielaný, prijímaný a keď je uložený, za účelom splnenia vašich požiadaviek, ďalšieho vývoja produktov a služieb a poskytovania prispôsobených zážitkov a reklamy prostredníctvom produktov spoločnosti Verizon Media. a služby.
 • Keď komunikujete s našimi asistentmi prostredníctvom tretej strany, prečítajte si pravidlá ochrany osobných údajov tejto spoločnosti, aby ste lepšie pochopili, aké informácie si môže ponechať a na aké účely.
 • Informácie o polohe zhromaždené prostredníctvom asistentov Yahoo sa na stránke Správa polohy nemusia zobraziť.

 • Používatelia, ktorí majú bydlisko v Európe, môžu za určitých okolností požiadať o zablokovanie určitých adries URL vo výsledkoch vyhľadávania.

Yahoo Local

Postupy zhromažďovania a používania informácií

 • Táto funkcia umožňuje prihlásenému používateľovi ukladať firemné záznamy pomocou tlačidla „Uložiť“ na stránke firemného profilu.
 • Prihlásení používatelia si môžu tiež zobraziť svoje nedávno vyhľadané a nedávno zobrazené firmy.

Postupy zdieľania a zverejňovania informácií

 • Vaša recenzia bude obsahovať vaše Yahoo ID alebo alias alebo iné informácie o účte, ktoré ste zverejnili, a bude odkazovať na váš profil. Pomocou rozbaľovacej ponuky vyberte alias, s ktorým chcete uverejniť príspevok. Môžete tiež vytvoriť nový alias a profil.
 • V súčasnosti nie je možné upraviť svoju vlastnú recenziu po jej zverejnení, ale ak sa pokúsite odoslať druhú recenziu, zobrazí sa vaša predchádzajúca recenzia, ktorá sa potom môže znova odoslať.
 • Ak zverejníte osobné informácie online, ktoré sú prístupné verejnosti, môžete na oplátku dostávať nevyžiadané správy od iných strán.

Postupy týkajúce sa vašej schopnosti aktualizovať alebo vymazať informácie

 • V súčasnosti nie je možné upraviť svoju vlastnú recenziu po jej zverejnení, ale ak sa pokúsite odoslať druhú recenziu, zobrazí sa vaša predchádzajúca recenzia, ktorá sa potom môže znova odoslať.

Nákupy Yahoo

 • Yahoo Shopping vám umožňuje prístup k tisícom obchodníkov a produktov na jednom mieste. Ak chcete uskutočniť nákup u obchodníka uvedeného na zozname Yahoo Shopping, nemusíte byť registrovaným používateľom.
 • PriceGrabber ovláda funkčnosť Yahoo Shopping. Ďalšie informácie o tom, ako PriceGrabber zhromažďuje a používa vaše informácie, nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov PriceGrabber.

Postupy zhromažďovania a používania informácií

 • Vaše dotazy na Nákupy Yahoo a históriu prehliadania Nákupov Yahoo môžeme použiť na prispôsobenie vášho dojmu a na poskytnutie reklám, ktoré by vás mohli viac zaujímať. Ukážeme vám vaše dotazy týkajúce sa služby Yahoo Shopping a históriu prehliadania služby Yahoo Shopping vykonané za posledných 60 dní v module Posledná aktivita.
 • Ak chcete zakázať nedávnu aktivitu, vyberte v pravom hornom rohu modulu možnosť „vypnuté“. Ak chcete vymazať svoju históriu prehliadania v službe Yahoo Shopping, vyberte v pravom hornom rohu modulu možnosť „vymazať všetko“. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o možnosti zrušiť inzerciu orientovanú na záujmy, kliknite sem. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako funguje modul Posledná aktivita, kliknite sem
 • Pri nákupe od obchodníka uvedeného na zozname Yahoo Shopping bude obchodník požadovať informácie, ako sú vaše meno, fakturačná a dodacia adresa, e-mailová adresa, telefónne číslo a údaje o kreditnej karte. Prečítajte si pravidlá ochrany osobných údajov každého jednotlivého obchodníka, aby ste sa dozvedeli, ako používa a ukladá vaše informácie.
 • Každý obchodník, od ktorého nakupujete, dostane priamo vaše osobné údaje a informácie o objednávke. Spoločnosť Yahoo Shopping tieto informácie nijako nevidí, nezhromažďuje, neuchováva ani ich nepoužíva.
 • Každý obchodník nesie výhradnú zodpovednosť za použitie vašich osobných údajov a údajov o objednávke.

 • Po prihlásení do siete Yahoo môžete komentovať recenzie používateľov. Keď pridáte komentár, váš profil je prepojený s týmto obsahom a vaše zobrazované meno a profilová fotografia sú viditeľné pre ostatných používateľov.
 • Ak chcete pridať komentár, musíte byť prihlásený a registrovaný užívateľ.
 • Komentáre, ktoré zverejníte, sa zobrazia verejne spolu s vašim ID Yahoo alebo vybranou prezývkou a profilovým obrázkom alebo avatarom.
 • You may also delete a comment you have posted by selecting the ‘delete’ option next to the comment you wish to remove.
 • Your comments are visible to you on the “My Comments” tab next to the commenting streams.


Смотрите видео: Tesla Autopilot For 24 Hours Straight!


Komentáre:

 1. Pierrepont

  Aké slová... super, pozoruhodný nápad

 2. Mikalrajas

  Yes, correctly.

 3. Thoma

  Excuse, that I interrupt you, there is an offer to go on other way.

 4. Bassam

  Myslím, že nemáš pravdu. mám istotu. Môžem to dokázať. Napíšte mi do PM, porozprávame sa.

 5. Wirt

  No, I can't tell you.

 6. Vudozuru

  Pripojím sa. A čelil som tomu. Môžeme komunikovať o tejto téme. Tu alebo v PM.Napíšte správu


Predchádzajúci Článok

Starostlivosť o podlahové rastliny Arboricola

Nasledujúci Článok

Ako sa starať o izbovú rastlinu brečtanu