Trávnik pri západe slnka a krajinaWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Údržba trávnika a krajiny pri západe slnka | Nájdite záhradníka

Sunset Lawns je rodinná a prevádzkovaná služba na prispôsobenie trávnika, ktorá poskytuje starostlivosť o trávnik, mulčovanie, zavlažovanie, zavlažovanie, úpravu krajiny a údržbu v oblastiach Reno, Sparks a Carson Valley.

5. máj 2012

0

Hodnotenia zákazníkov

POLOHA MESTA:

RENO

PONÚKANÉ SLUŽBY:

MULČOVANIE

Zavlažovanie

KRAJINY

BEZPEČNOSTNÉ MOŽNOSTI:

ZELENÁ

Sunset Lawns je rodinná a prevádzkovaná služba na prispôsobenie trávnika, ktorá poskytuje starostlivosť o trávnik, mulčovanie, zavlažovanie, zavlažovanie, úpravu krajiny a údržbu v oblastiach Reno, Sparks a Carson Valley.

Dôveryhodná služba Reno v oblasti terénnych úprav a trávnikov, Sunset Lawns ponúka rôzne služby vrátane terénnych úprav a údržby, zavlažovacích a postrekovacích služieb, mulčovania a všeobecnej starostlivosti o trávnik v Rene a okolitých oblastiach. Rodinný podnik so sídlom v Rene vlastnia Michael a Kristine Welterovci, ktorí obaja vyštudovali UNR.

Pred Sunset Lawns riadil Michael štyri roky záhradkársku spoločnosť Reno a deväť rokov majiteľ miestnej firmy na renováciu domov. Kristine pracovala ako upratovačka a predtým, ako sa presťahovala do Nevady, pracovala ako gazdiná a zdravotná sestra v rodnej Austrálii. „Dozvedeli sme sa o terénnych úpravách z oboch strán a je to niečo, o čo sa chceme podeliť s našou komunitou,“ hovorí Kristine.

Obaja sú vášniví záhradkári, takže chápu dôležitosť zdravého, dobre upraveného trávnika a sú odhodlaní byť zelení na svojom vlastnom dvore aj vo svojej komunite. Spoločnosť Sunset Lawns sa zaviazala chrániť životné prostredie a rodinný tím pevne verí v minimalizáciu svojej uhlíkovej stopy. „Sme odhodlaní urobiť všetko, čo je v našich silách, aby sme znížili našu stopu,“ hovorí Kristine. "Dúfame, že sa k nám pridajú ďalší obyvatelia Rena."

Servisné partnerstvá

Tím zelene zmýšľajúcich krajinárov a záhradníkov Sunset Lawns venuje čas a peniaze komunitným organizáciám vrátane Desert Life, ktorá poskytuje bývanie pre jednotlivcov s nízkymi príjmami, a Urban Roots, ktorá ponúka pomoc pri mestskom poľnohospodárstve a komunitnom záhradníctve. Tím tiež poskytuje podporu Severnej Nevade Food Bank.

Osvetlenie krajiny, svetelný dizajn a načasovanie

Od vonkajšieho pódiového osvetlenia a návrhov LED osvetlenia pre intímne a živé hudobné podujatia až po najmodernejšie zvukové a osvetľovacie systémy pre vonkajšie pódiové produkcie, tím technikov Sunset Lawns navrhuje a inštaluje širokú škálu svetiel pre javiská, naživo. hudobné a iné zábavné podujatia. Tím tiež poskytuje kreatívny dizajn osvetlenia, načasovanie a terénne úpravy pre svadby, barové a bat micva a súkromné ​​večierky a udalosti.

Komerčné terénne úpravy

Sunset Lawns funguje na mnohých typoch komerčných plôch vrátane dláždených komerčných parkovísk a zariadení. Tím krajinárov tiež poskytuje služby údržby a čistenia veľkých pozemkov v Rene a okolí.

Krajinky na mieru

Tím profesionálnych krajinárov Sunset Lawns vytvára vlastné návrhy pre rezidenčné a komerčné nehnuteľnosti a môže inštalovať širokú škálu funkcií a zariadení, aby vytvoril jedinečné a inšpiratívne krajiny.

Zavlažovanie

Ak vás už nebaví vytrhávať burinu a mulčovať kvetinové záhony vo vašom dome, je čas zavolať odborníkov na zavlažovanie a zavlažovacie systémy Sunset Lawns. Váš trávnik a terénne úpravy sa vám poďakujú, že ste si najali profesionálny a priateľský tím zavlažovačov Sunset Lawns, ktorý sa o ne postará.

Či už máte nenáročný dom a dvor, alebo väčší pozemok so stromami a krajinou, ktoré si vyžadujú pravidelnú údržbu, Sunset Lawns dokáže nainštalovať a udržiavať zavlažovací systém, ktorý vám poskytne až 50 rokov bezproblémovej starostlivosti o trávnik.

Mulčovanie

Tím skúsených profesionálov v starostlivosti o trávnik v Sunset Lawns vie, čo je potrebné na vytvorenie zdravého, dobre upraveného trávnika so sýtou zelenou farbou. Na udržanie vášho krásneho zeleného trávnika vám tím poskytuje služby kosenia, ako aj špecializované techniky, ktoré sú jedinečné pre metódu „mulch-as-you-go“, ktorá vám umožňuje eliminovať každoročné pokosené trávy a zhluky listov.

Tím spoľahlivých odborníkov na údržbu vám môže pomôcť dosiahnuť vaše ciele v oblasti terénnych úprav pomocou:

Špeciálne služby kosenia, aby váš dom alebo firma vyzerali ako nové

Zavlažovacie služby

Pohotovosť

Služby starostlivosti o trávnik

Dizajn a údržba krajiny

Zaujíma vás, ako vyzerá tráva na vašom trávniku? Alebo ako zabezpečíte, že vaša krajina bude krásnym miestom, ktoré si budete môcť užívať po celý rok? Zavolajte profesionálov na terénne úpravy a údržbu v Sunset Lawns, aby poskytli profesionálny dizajn a údržbu krajiny v Rene, vrátane:

Dizajn oplotenia a mreží

Plánovanie a montáž pôdneho krytu

Identifikácia a analýza rastlín

Údržba stromov, rastlín a kríkov

Pozemné zavlažovacie a postrekovacie systémy

Terénne úpravy a údržba krajiny

V Sunset Lawns môže tím profesionálov v oblasti krajinárstva vykonávať jednoduché služby starostlivosti o trávnik alebo komplexné služby v oblasti dizajnu a záhradných úprav. Sunset Lawns dokáže navrhnúť krásnu krajinu a manikúru za prijateľnú cenu. „Naše služby v oblasti dizajnu a údržby zabezpečujú, že trávnik vyzerá každý rok sviežo a krásne,“ hovorí Michael.

Bezpečnostné možnosti

Či už chcete chrániť svoju rodinu a domáce zvieratá, komunitu alebo svoje okolie, Sunset Lawns je vaším dôveryhodným poskytovateľom bezpečnostných riešení v Rene a jeho okolí. Na Sunset Lawns sa môžete spoľahnúť, že:

Vylepšite svoj zážitok zo zábavy vonku

Zaraďte všetky svoje záhradnícke a terénne úpravy do rozvrhu Sunset Lawns

Sledujte správy a počasie a buďte informovaní o Reno, Sparks a Carson City

Máte otázky? Môžeme odpovedať. Začnite kliknutím na kontaktný formulár reštaurácie alebo zavolaním na číslo 1-800-CASINO.

kontaktovať reštauráciu


Pozri si video: Slovensko. Krajina priateľov


Predchádzajúci Článok

Súprava na pestovanie rastlín v interiéri

Nasledujúci Článok

Cesar zepeda ny dizajn krajiny