Stáže v Pennsylvánskej záhradníckej spoločnostiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Stáže v Pennsylvánskej záhradníckej spoločnosti k dispozícii na štátnom veľtrhu

Pennsylvania Horticultural Society dostala veľký počet žiadostí o stáž na tohtoročnom štátnom veľtrhu. Záujemcovia sa vyzývajú, aby sa uchádzali o rôzne pozície vrátane:

STARŠÍ učeň V ODDELENÍ KOMUNITNÝCH ALEBO VEREJNÝCH VZŤAHOV: Oddelenie pre vzťahy s komunitou alebo verejnosťou dohliada na komunikáciu a marketingové úsilie Pennsylvánskej záhradníckej spoločnosti. Ide o ročnú stáž.

HĽADÁME ZÁSTUPCU VÝKONNÉHO ASISTENTA: Výkonný asistent podporuje výkonný výbor a prezidenta a viceprezidenta. Ide o ročnú stáž.

ZÁSTUPCA ZAMESTNANCOV ŠTÁTNEJ ZÁHRADNÍCKY SPOLOČNOSTI: Zástupca zamestnancov Štátnej záhradníckej spoločnosti je členom výkonného výboru a pomáha výkonnému výboru, predsedom oddelení, viceprezidentovi a prevádzkovému viceprezidentovi. Ide o ročnú stáž.

VÝKONNÝ RIADITEĽ KOMUNITNEJ ORGANIZÁCIE: Riaditeľ OZ vypracúva a realizuje celoročný program charitatívnych aktivít. Ide o ročnú stáž.

VÝKONNÝ RIADITEĽ ŠTÁTNEJ ZÁHRADNÍCKY SPOLOČNOSTI: Výkonná riaditeľka Štátnej záhradkárskej spoločnosti vedie výkonný výbor a zamestnancov, spolupracuje a školí zamestnancov, predsedov oddelení, prezidenta a viceprezidenta. Ide o ročnú stáž.

ASISTENTA VÝKONNÉHO RIADITEĽA, KOMUNITNÁ ORGANIZÁCIA: Asistentka výkonného riaditeľa oddelenia komunitnej organizácie koordinuje program komunitnej organizácie, pričom spolupracuje s výkonným riaditeľom, programovým riaditeľom a manažérom. Ide o ročnú stáž.

PREDSEDNÍCI ODBOROV: Predsedovia odborov vedú a obsadzujú odbory a koordinujú program predsedov odborov. Ide o ročnú stáž.

ASISTENTKA PREDSEDU ODDELENÍ: Asistentka katedry vedie program predsedov katedry, spolupracuje s katedrami a výkonným riaditeľom, programovým riaditeľom, programovým manažérom a riaditeľom katedry. Ide o ročnú stáž.

DEEPCOLLABORATOR: DeeperCoLab je nový program vyvinutý komunitnou organizáciou. Komunitná organizácia v spojení s Katedrou záhradníckych vied poskytuje školenie pre členov komunity, ktorí majú záujem stať sa pracovníkmi laboratórií. Potrební sú aj dobrovoľníci, ktorí budú pomáhať pri zadávaní a analýze údajov. Ide o brigádnickú, polročnú stáž.

RIADITEĽ ODBORU, HLUBOKÝ SPOLUPRACOVNÍK: Riaditeľ oddelenia dohliada na zamestnancov, manažérov, laboratórneho asistenta a študenta laboratória pri práci s laboratóriom, programom a vedúcimi oddelenia. Ide o brigádnickú, polročnú stáž.

VEDÚCI ODDELENIA: Vedúci oddelenia dohliada na programového riaditeľa, programového manažéra, predsedov oddelení a laboratórneho asistenta. Ide o brigádnickú, polročnú stáž.

RIADITEĽ ODBORU, RIADITEĽ ODBORU, RIADITEĽ ODBORU: Riaditeľ odboru dohliada na programového riaditeľa, predsedov odboru a laborantku. Ide o brigádnickú, polročnú stáž.

ZAMESTNANCI: Zamestnanci sú študenti, zamestnanci na čiastočný úväzok a inštruktori v komunitnej organizácii.

ZAMESTNANCI DATABÁZY: Pracovníci databázy vložia údaje do databázy, spracujú údaje na analýzu a vyčistia údaje na analýzu. Databázu podporujú pracovníci IT, vedúci oddelení a pracovníci laboratória. Ide o brigádnickú, polročnú stáž.

FIELD ISRU: Pracovníci Field ISRU vložia údaje do databázy, spracujú údaje na analýzu a vyčistia údaje na analýzu. Ide o brigádnickú, polročnú stáž.

SPRÁVA ÚDAJOV: Pracovníci správy údajov vkladajú údaje do databázy, spracúvajú údaje na analýzu a čistia údaje na analýzu. Ide o brigádnickú, polročnú stáž.

SPRÁVNY VÝBOR: Správny výbor sa skladá z predsedu výboru, programového riaditeľa, riaditeľa odboru a programového manažéra. Tento výbor má robiť rozhodnutia, ktoré sú nevyhnutné pre udržanie a rast programu. Predseda je hlavným rozhodovateľom.


Pozri si video: Pracovní zkušenost v rámci studia


Komentáre:

 1. Domhnull

  In my opinion, you are wrong. Som si istý. I can prove it. Email me at PM, we will talk.

 2. Leaman

  Myslím, že nemáš pravdu. Som si istý. Môžem brániť pozíciu. Napíšte mi v PM, budeme komunikovať.

 3. Tryp

  Niečo v tom je a je to výborný nápad. Je pripravený vás podporiť.

 4. Gann

  zaujímavé. Čakáme na nové správy na rovnakú tému :)Napíšte správu


Predchádzajúci Článok

Starostlivosť a výsadba oziminy

Nasledujúci Článok

Lacné hromadné záhradné kvety