Kurzy krajinného dizajnéra onlineWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vstup je otvorený a prihláste sa. Časť 1. Časť 2. Poznámka: Sylabus kurzu sa mení podľa najnovších požiadaviek odvetvia.

Obsah:
  • Záhradníctvo
  • Diplom krajinného dizajnu
  • BA (Hons) Záhradný dizajn
  • Dizajn krajiny - Úroveň I (certifikát N0625)
  • Certifikát krajinného dizajnu
  • Dištančné vzdelávanie
  • Kurzy krajinného dizajnu a stavebníctva
  • Záhradníctvo a krajinný dizajn
  • Bakalár krajinnej architektúry (vyznamenanie)
  • Program Landscaping™ priateľský k Floride
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: Softvér na navrhovanie krajiny – iScape

Záhradníctvo

Uvedené informácie slúžia na všeobecné informácie a nemali by sa považovať za rady v žiadnej záležitosti. ACS Distance Education sa zrieka akejkoľvek zodpovednosti v súvislosti s akýmkoľvek konaním alebo opomenutím, ku ktorému dôjde na základe informácií poskytnutých na tejto webovej stránke.

Aj keď vynakladáme maximálne úsilie na to, aby sme na našej webovej lokalite zobrazovali správne informácie, môžu sa vyskytnúť chyby. ACS Distance Education sa zrieka zodpovednosti alebo zodpovednosti za objednávky alebo sťažnosti vyplývajúce z takýchto chýb, vrátane, ale nie výlučne,: cien, poplatkov a požiadaviek na kurzy. ACS Distance Education si vyhradzuje právo odmietnuť objednávky vyplývajúce z takýchto chýb.

Táto webová stránka používa súbory cookie, aby sme vám zabezpečili čo najlepší zážitok z našej webovej stránky. Prepnúť navigačnú ponuku. Získajte zručnosti a znalosti v oblasti tvrdých a mäkkých terénnych úprav pomocou praktických skúseností založených na učení od záhradných dizajnérov a profesionálov v oblasti krajiny. Ponúkame viac možností štúdia, flexibilitu a skvelé služby. Pochopte rôzne štýly záhrady a ako ich zostaviť.

Získajte informácie o rastlinách, kreslení, plánovaní a odhadovaní. Využite znalosti pri navrhovaní parkov, záhrad a iných vonkajších plôch. Zaregistrujte sa teraz. Opýtajte sa teraz.

Dopyt na kurz Vyplňte formulár a pošlite nám svoje otázky. Náš personál vás bude čoskoro kontaktovať. Krstné meno. Priezvisko. Mám 18 alebo viac rokov. Bezpečné online platby. Box Nerang Queensland Austrália E. Nájdete nás na:. Web Design od Mantis Technologies.

Pokročilý certifikát v záhradnom dizajne Študujte všetky prvky krajinného dizajnu. Pokročilý certifikát. Biophilic Landscaping Naučte sa vytvárať krajiny priateľské k ľuďom – záhrady, parky, ulice, mestské panorámy a ďalšie – hodinový online kurz. Vyhlásenie o dosiahnutí. Tesárstvo Rozšírte svoje zručnosti s týmto základným kurzom tesárstva. Ideálne pre živnostníkov, stavbárov, renovátorov domov, záhradníkov alebo domácich majstrov. Naučte sa základy rezania, spájania a dokončovania dreva a aplikujte na krajinárske projekty.

Naučte sa skúmať lokalitu, jednať s klientmi, vyberať a upravovať mäkké a tvrdé krajinné materiály a vytvárať záhrady, ktoré sú estetické aj praktické. Zatiaľ čo stále pokrýva dizajn a kreslenie plánu; tento kurz zahŕňa menej dizajnu a viac záhradníctva a záhradnej výstavby ako certifikát záhradného dizajnu.

Chata Garden Design Naučte sa navrhovať a vytvárať chatové záhrady. Toto je solídny základný kurz pre záhradníkov, záhradníkov, záhradníkov alebo kohokoľvek, kto má nadšenie pre chatové záhrady. Pridajte k svojim zručnostiam záhradného dizajnu. História záhrady Študujte históriu krajinného dizajnu diaľkovým vzdelávaním. Záhradná história nás informuje nielen o rôznych záhradných štýloch a o tom, ako záhradu navrhnúť, ale aj o prepojení kultúry, spoločnosti a vývoja civilizácií.

Hodinový kurz Zelené steny a strechy - Naučte sa vytvárať zelené steny a strechy. Pre plánovačov, krajinárov, záhradníkov, vývojárov, projektantov, architektov 9 vyučovacích hodín Vyhlásenie o dosiahnutom pokroku Opýtajte sa teraz Zaregistrujte sa teraz. Krajinná stavba Naučte sa základné zručnosti krajinnej stavby. Pochopte nástroje a použitie krajiny, ako merať miesta, zemné práce a konštrukciu povrchov a ohrad.

Trénujte na prácu, kariéru alebo profesionálny rozvoj v krajinnom dizajne. Terénne úpravy I Tento kurz je úplným úvodom do krajinných úprav. Naučte sa základné zručnosti a znalosti, ktoré sú základom krajinného dizajnu v tomto komplexnom online kurze. Pochopte použitie tvrdých a mäkkých prvkov. Landscaping II Profesionálny rozvoj pre krajinárov. Pridajte k svojim krajinárom zručnosti a znalosti.

Dozviete sa podrobnejšie o krajinných prvkoch a o tom, kde a ako používať rôzne druhy rastlín. Zamerajte sa na lepšie pochopenie dizajnu. Landscaping III Landscaping Styles Naučte sa navrhovať rôzne štýly záhrady od formálnych po orientálne, eklektické, stredomorské a ďalšie.

V tomto kurze. Naučte sa, ako pomocou farieb, textúry a vody ovplyvniť atmosféru. Pochopte, ako história a kultúra ovplyvňujú dizajn. Dizajn prírodnej záhrady Naučte sa navrhnúť hodinový kurz krajinného dizajnu v prírodnej záhrade; Bush, les, divoká, nenáročné na údržbu záhrady 8 vyučovacích hodín Vyhlásenie o dosiahnutom stave Spýtajte sa teraz Zaregistrujte sa teraz.

Plánovanie usporiadania a výstavby okrasných záhrad Naučte sa plánovať, navrhovať a stavať okrasné záhrady s týmto kurzom diaľkového vzdelávania. Kurzy záhradníctva a krajinného dizajnu. Táto znalosť rastlín je základným kameňom dobrého dizajnu krajiny. Dizajn ihrísk Naučte sa navrhovať hodinový kurz ihrísk, vytvárať hracie priestory, ktoré fungujú, v domácnostiach, parkoch, školách, kdekoľvek.

Obnova etablovaných okrasných záhrad Štúdia, aby ste sa stali odborníkom na obnovu záhrad. Naučte sa skúmať, analyzovať a plánovať citlivú a vhodnú renováciu založených záhrad. Zistite, ako získať prístup k historickým informáciám a použiť históriu záhrady.

Vodné záhradníctvo Naučte sa vytvárať vodné záhrady hodinový kurz - profesionálny rozvoj pre krajinárov a záhradníkov; alebo vášeň pre domácich záhradkárov.

Telefón len do Austrálie.


Diplom krajinného dizajnu

Academy of Art University je hrdá na to, že ponúka online kurz krajinnej architektúry pod vedením inštruktorov, ktorí sú zároveň krajinnými architektmi na plný úväzok. Ako online študent v rámci programu budete mať prístup k bohatému a rôznorodému multidimenzionálnemu obsahu vrátane prednášok, obrázkov, videí, zdieľania obrazovky a ďalších. Všetky sú vyrobené na mieru odborníkmi z odvetvia, aby vám poskytli kvalitné vzdelanie, ktoré si zaslúžite. Študenti budú tiež študovať projekty krajinného dizajnu v reálnom živote, na ktorých inštruktori sami pracovali pre prípadové štúdie.

Zahrnuté sú aj dizajnérske projekty a ponuka práce. Investujte do svojej kariéry a získajte certifikát krajiny. Kurzy je možné absolvovať aj individuálne.

BA (Hons) Záhradný dizajn

Zaregistrujte sa teraz. Anna Gresham Landscape Design School je exkluzívna škola krajinného dizajnu, ktorá sa venuje výučbe krajinného a záhradného dizajnu prostredníctvom diaľkového štúdia. Stali sme sa prvou voľbou medzi tými, ktorí sa chcú počas štúdia doma kvalifikovať pre kariéru v krajinnom a záhradnom dizajne. Online Diplom v krajinnom dizajne poskytuje dôkladné školenie v rezidenčnom krajinnom a záhradnom dizajne. Je to pre serióznych študentov orientovaných na kariéru, ktorí chcú vstúpiť do krajinného dizajnu na profesionálnej úrovni. Úspešní absolventi získajú diplom v odbore krajinný dizajn prostredníctvom komplexného študijného programu. So sídlom v roku máme na Novom Zélande veľa absolventov. Môžete byť jedným z našich úspešných absolventov a ísť za svojím snom stať sa profesionálnym krajinným a záhradným dizajnérom. Ak sa chcete zaregistrovať - ​​kliknite sem. Pripojte sa s priateľom a druhá registrácia je ZDARMA.

Dizajn krajiny - Úroveň I (certifikát N0625)

Mason Dip. Má okrem iného:. Dizajn krajiny je mnohostranná zručnosť. Umožňuje vám vziať víziu alebo „pocit“ a premeniť ho na funkčný plán.

Tento šesťhodinový praktický workshop zahŕňa základné techniky prerezávania použiteľné pre širokú škálu rastlinného materiálu. Účastníci pracujú na rôznych stromoch, okrasných kríkoch a ovocných stromoch, aby sa naučili správne rezať.

Certifikát krajinného dizajnu

Osloví aj majiteľov domov, ktorí sa zaujímajú o zveľadenie svojej rezidenčnej nehnuteľnosti starostlivo naplánovanou terénnou úpravou. Študijný odbor ponúka vynikajúcu príležitosť na spojenie tvorivého talentu s vedeckým štúdiom a kresličskými a dizajnérskymi zručnosťami. Pozrite si kurzy dostupné v tomto semestri v rámci študijného programu. Máte záujem absolvovať jeden kurz? Žiaden problém.

Dištančné vzdelávanie

Naša knižnica krajinného architekta CE obsahuje širokú škálu kurzov vrátane kurzov zdravia, bezpečnosti a sociálnej starostlivosti HSW, kurzov dizajnu zelenej krajiny, kurzov smerníc ADA, kurzov etického rozhodovania, kurzov odtoku a oveľa viac. Uč sa viac. Začať. Hľadať balíky. Vyhľadajte kurz. Hľadať kurzy. RedVector je poskytovateľom ďalšieho vzdelávania záhradných architektov na Floride, schváleným radou.

Kurzy záhradného dizajnu online Oxford College of Garden Design poskytuje najdôkladnejšie online kurzy záhradného dizajnu na svete. Odovzdáme ďalej.

Kurzy krajinného dizajnu a stavebníctva

Študenti sa učia dizajn podporovaný prostredníctvom nových a súčasných priemyselných počítačových technológií, aby mohli vizualizovať, komunikovať a prezentovať návrhy pomocou CADD, 3D modelovania, vizualizácie, ilustrácií a techník digitálnej fotografie. Náš program kombinuje prácu v kurze s podmienkami spolupráce, takže študenti získavajú pracovné skúsenosti v reálnom svete. Študenti z prvej ruky objavujú prepojenia medzi ročníkovou prácou a profesiou krajinného dizajnu a prinášajú to, čo sa naučili v každom pracovnom semestri, späť do triedy, aby pokračovali v budovaní kľúčových zručností zamestnateľnosti. Program exkurzie zahŕňa botanické záhrady, rezidenčné lokality, konferencie dizajnérov krajiny Ontario a obchodné výstavy.

Záhradníctvo a krajinný dizajn

SÚVISIACE VIDEO: Základný počítačový softvér pre profesionálov v krajinárstve

Funkcia, krása a udržateľnosť sa spájajú v oblasti záhradníctva. Dobre navrhnutá a udržiavaná krajina poskytuje nielen pekný výhľad, ale je tiež rozhodujúca pre udržanie zdravého životného prostredia a zachovanie vzácnych zdrojov. Urobte prvý krok vpred vo svojej kariére pri navrhovaní, budovaní a udržiavaní atraktívnych, zdravých vonkajších priestorov – čítajte ďalej a dozviete sa o našich študijných a certifikačných programoch. Vzorka kurzov pre tieto kariéry. Viac o tomto programe. Alebo získajte pridružený titul pre ešte väčšie možnosti postupu.

Uvedené informácie slúžia na všeobecné informácie a nemali by sa považovať za rady v žiadnej záležitosti.

Bakalár krajinnej architektúry (vyznamenanie)

Zaregistrujte sa teraz. Informácie o kurze. Oxford College of Garden Design poskytuje najdôkladnejšie online kurzy záhradného dizajnu na svete. Odovzdávame znalosti, ktoré iné kurzy dizajnu vynechávajú — od technického kreslenia a terénnych úprav až po zmluvnú dokumentáciu, cenotvorbu a marketing. Všetky naše online kurzy krajinného dizajnu sú navrhnuté tak, aby sa flexibilne zmestili do vášho životného štýlu.

Program Landscaping™ priateľský k Floride

Tlač brožúry. Krajinní dizajnéri premosťujú priepasť medzi krajinnou architektúrou a záhradným dizajnom. Certifikát krajinného dizajnu je online program profesionálneho rozvoja, ktorý vám poskytne zručnosti a techniky záhradného dizajnu, aby ste sa mohli venovať vášni alebo naštartovať svoju kariéru.


Pozri si video: ЛАНДШАФТНЫЙ ДИЗАЙН СВОИМИ РУКАМИ С НУЛЯ: С ЧЕГО НАЧАТЬ? Пошаговый мастер-класс для начинающих


Predchádzajúci Článok

Opeľovanie jedným ovocným stromom

Nasledujúci Článok

Výsadba červenej kostravy: Ako pestovať plazivú červenú kostrovú trávu