Rastliny vs zombie kód záhradnej vojnyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Rastliny vs zombie kód záhradnej vojny.

3. októbra 2016 08:53

Rastliny vs zombie kód záhradnej vojny

ako som práve vysvetlil v mojom predchádzajúcom článku, na nájdenie zombíkov nebudete potrebovať súpravu Nuka Cola. Budete potrebovať iba nádrž s vodou s pripojenou hadicou a špeciálny kanister s "toxickou vodou" Nuka Cola, ktorý vás ochráni pred útokmi zombíkov v okolí. Vaša záhrada bude zničená, ale ak umiestnite jednu nádobu na Nuka Colu na políčko 2. úrovne, zombíci neublížia tým, ktorí prežili. Potom po niekoľkých sekundách dorazí vagónový vlak zombíkov.

Nuka Cola Canister im nemôže ublížiť, ale zombie budú stále útočiť na zombie. Potom si na tom námestí postavia novú záhradu a tú zničia za pár sekúnd, takže im nezostane nič iné, len húf zombíkov, s ktorými budú bojovať, kým ich všetkých nenájdete a nezabijete. Podľa mojich skúseností je aj s piatimi alebo šiestimi zombíkmi dosť ťažké dokončiť túto misiu. Zdá sa, že títo zombíci majú akéhosi domáceho zombie alebo staviteľa armády, ktorý im umožňuje stavať opevnenia na zemi, sú veľmi tvrdohlaví a defenzívni a využijú to vo svoj prospech tým, že do zeme umiestnia „vrstvy“ obrany.

Aby ste tomu zabránili, musíte sa vyhnúť kanistrom Nuka Cola a hrať, ako keby tam zombie neboli. Zvyčajne sa snažím zostreliť akýkoľvek strom alebo vozidlo zombie, aby som ich dostal z cesty. Potom postavím bludisko z kvetináčov, aby som zablokoval cestu, ktorá mi umožní prejsť cez zombie a dostať sa k vozňu. To však môže byť ťažké, pretože zombíci niekedy zostanú stáť a obrátia zrak na zombíkov pred sebou.

Nuka Cola Canister im neublíži, ale zombie, ktorá je napadnutá, potom zaútočí na najbližšieho zombie. Zvyšní zombíci si potom postavia novú záhradu na mieste padlého zombíka. Toto všetko môžete zablokovať pomocou kanistrov Nuka Cola a zombíci si nevybudujú ďalšie záhrady, no zombíci neútočia na zombíkov, ale útočia na seba. Musíte hrať takto.

Prvým bodom je, že zombíci vôbec nepoškodzujú vegetáciu. Navzájom sa napádajú a budujú si záhrady. Zombie postavené vo výške človeka môžu byť zničené guľkami alebo útokmi na blízko. Prvým nákladom, ktorý si kúpite, je mini-ruksak s muníciou, ktorý vám umožní uložiť viac streliva do pištole a zároveň strelivo do brokovnice s pumpičkou a poloautomatickou pumpičkou.

Toto je recenzia hier Battlefield a Payday. Hoci hry možno hrať oddelene, často sa spomínajú vo vzájomnej súvislosti, pretože sú obe dostupné na Xbox 360, PlayStation 3, PC a PS Vita a možno ich hrať na smartfóne alebo tablete pomocou aplikácie pre smartfón alebo tablet. Po niekoľkých iteráciách hry je teraz známa ako Battlefield 4. Obe majú značný počet hráčov po celom svete.

Podvodný boj v hre je pomerne náročný. Hra má určité obmedzenia a zdá sa, že niektoré funkcie sú v poslednej dobe vo vývoji. Vo všeobecnosti však existuje niekoľko veľmi vzrušujúcich nových funkcií, ktoré ho skutočne odlišujú od mnohých iných hier tohto typu. Pozrite si hru Hula, zistíte, že táto hra je bezplatná hra a môžete ju hrať na svojom mobilnom zariadení. Roky ste ani neboli súčasťou hry.

Táto zbraň je vlastne unikátnou kombináciou samopalu a ostreľovacej pušky. Jeho používanie by malo byť veľmi jednoduché, najmä ak ste oboznámení so samopalmi. Dokážete prejsť miestnosťou šéfov a dostať sa až na koniec hry so všetkými zbraňami, ktoré máte k dispozícii? Všetky tlačidlá na tomto zariadení sú nejakým spôsobom označené. Vyzerajú ako partitúra hráča, no vyzerajú aj ako gombíky.

Vaša hodnosť sa zobrazí, keď vstúpite do zápasu. Na začiatku ste v základoch. Keď hráte bezplatné zápasy, dostanete možnosť hrať v sólo a kooperatívnych stretnutiach. Mapa, na ktorej hráte na začiatku zápasu, je označená reflektorom. Ste zoradení podľa mapy, ktorú ste hrali, a použitých zbraní. Zarábajte body a stúpajte do rebríčka, aby ste získali výkonnejšie zbrane a lepšie vybavenie.

Najlepšie na tom je, že každú zbraň a vylepšenie je možné použiť len na obmedzený čas. Pre každý zápas je stanovený aj stanovený čas, no svoju hodnosť si môžete vylepšovať za pochodu. Okrem víťazných zápasov existuje niekoľko ďalších spôsobov získavania peňazí. Môžete sa zapojiť do výziev, ako sú preteky k cieľu alebo deathmatch. Pomocou výziev môžete získať zlato, ktoré je možné vymeniť za predmety a spotrebný materiál. Bot Blacklist je jedným z najrýchlejších robotov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii.

Ak sa vám táto hra páči, mali by ste sa pripojiť k našej skupine Slack alebo na server Discord. Roboty Battlezone sú extrémne jednoduché, no sú prekvapivo výkonné. Ak ich poznáte, môžete ich použiť ako vysoko efektívne stroje na zabíjanie. Používanie dronov si vyžaduje zručnosti, pretože majú obmedzené možnosti a nezostávajú na obrazovke dlho, odkiaľ pochádza väčšina ich sily.

Zmenia sa na zombie zombie bez mozgu ako horda, alebo sa s nimi bude dať rozumne vyhovoriť? Frekvencia, s akou roboty hrajú počas zápasov, závisí od hodnosti hráča. Po 10 minútach sa nasadí bot, ktorý tam zostane 5 až 10 minút. Roboty sú vynikajúce na zabíjanie zombie alebo zombie, ak ich chcete mať vonku veľa naraz.

Bitky sú pomerne rýchle a trvajú len niekoľko minút. To platí aj pre bitky, kde je bojisko plné. Sú tiež dosť ťažké, pretože musíte kliknúť na každého robota, ktorý používa konkrétnu zbraň. Našťastie sa na väčšinu dá celkom ľahko kliknúť. O hodnosti nie sú žiadne otázky. Hodnotenie je založené na bodoch a zabitiach. V jedinej bitke môžete ľahko získať státisíce bodov, a tak funguje bohatý systém lootov tejto hry.


Pozri si video: Plants VS Zombies 2 MOD - Pirate Seas - D8-13


Predchádzajúci Článok

Problémy s hrabaním sa raka: Zbavte sa rakov v záhrade

Nasledujúci Článok

Zber semien rastlín: Aktivity na záchranu semien pre deti