Fotografie krajiny z OregonuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Táto galéria zobrazuje obrázky, ktoré som zachytil pozdĺž pobrežia Oregonu. Klientom, ktorí sa zúčastňujú mojich workshopov fotografovania prírody a krajiny na pobreží Oregonu, odporúčame fotografovať celý deň. Neobmedzujeme sa len na snímanie širokouhlých scén len na začiatku a na konci dňa. Vzájomne sa vyzývame, aby sme hľadali neobyčajné veci, využili dostupné svetlo zaujímavým spôsobom alebo premýšľali nad rámec možností, ako môžeme pracovať s podmienkami, ktoré máme. Tento prístup rozširuje umeleckú víziu, otvára dvere kreatívnemu mysleniu a vedie k osobnejším obrazom.

Obsah:
  • Krajinárske maľby v Oregone
  • Pendleton, Oregon
  • Robot alebo človek?
  • Najlepšie miesta na fotografovanie v Oregone
  • Krajinná fotografia z mojej 15-dňovej cesty po západnom Oregone.
  • Si pripravený? Poďme!
  • Portland Oregon: Fine Art Prints
  • Fotografie krajiny z Oregonu
  • Rowena Spring Sunrise – Oregon Landscape Photography
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: 10 najlepších miest na návštevu v Oregone – cestovateľské video

Krajinárske maľby v Oregone

Keď sú k dispozícii výsledky automatického dopĺňania, použite šípky nahor a nadol na kontrolu a Enter na výber. Používatelia dotykových zariadení, objavovanie dotykom alebo gestami potiahnutia prstom. Prihlásiť Registrácia. Fotografia krajiny v Oregone. Fotografie krajiny nasnímané v štáte Oregon od Jarreda Deckera www. Zbierka od Jarreda Deckera Photography. Podobné nápady sú teraz populárne. Oregonská krajina. štát Oregon. Fotografi krajiny. Skalnaté hory. Severozápad Pacifiku. Vlnitý chodník. Krásna krajinná fotografia.

Nádherné Krajinky. Národný park Crater Lake. Národné parky. Život v Portlande v Oregone. Kráterové jazero Oregon. Nás Road Trip. Cesta pri jazere Crater Lake. Výtvarná fotografia. Po spálení. Oregonská výtvarná fotografia. Pobrežie Oregonu. Štátny park Ecola. Pláž Cannon.

Fotografia výtvarného umenia. Plážová fotografia. Jarred Decker. Fotografia Cannon Beach. Zimná fotografia. Fotografovanie prírody. Skvelé fotky. Oregonská fotografia. Fotografovanie snehu. Jediný strom. Zimné stromy.

Fotografovanie zimného stromu. Tipy na fotografovanie krajiny. Vonkajšie fotografovanie. Levitačná fotografia. Expozičná fotografia. Abstraktná fotografia. Nápady na fotografovanie. Krajinná fotografia. Fotografia jazera. Krásne obrázky. Zimné fotografie. Jazero Wallowa. Oregon Trail. Výtvarné umenie Oregon Trail. Skvelé pozadie pracovnej plochy. Tapety na plochu. Brezový les. Tapety pre mobilné telefóny. Glitch Art. Drevené umenie. Fine Art Forest Prints. Fotografia Jarreda Deckera. Niagarské vodopády. Fotografiu Jarreda Deckera.

Maľované kopce. Stredný Oregon. Výtlačky výtvarného umenia. Zarámované výtlačky. Papier pre výtvarné umenie. The Painted Hills v centrálnom Oregone. Večer v Warm Springs, Oregon. Monument Valley. Photo Art. Zátoka Hanalei. Zrkadlové jazero. Zasnežené hory. Čiernobiela fotografia. Zrkadlové jazero v národnom lese Mt. Hood. Vodopády Multnomah. Roklina rieky Columbia. Nástenné výtlačky. Most cez vodopád Multnomah.

Fotografiu urobil Jarred Decker. Lolo Pass. Oregonský les. Hmlový les. Umelecká fotografia urobená v národnom lese Mt. Hood v Oregone. Fotografiu som urobil ja, Jarred Decker. Jesenné fotografie.

Nebo Na Zemi. Portland Oregon. Národný les. Nachádza sa kúsok od Portlandu v Oregone. Oregonský les. Tapeta WindowsOcean Tapeta. Prírodné tapety. Tapety Amoled.


Pendleton, Oregon

Lupin a žltý balsamroot boli v plnom kvete na všetkých kopcoch, keď slnko začalo vychádzať nad riekou Columbia. Je fotografia krajiny Oregon oveľa lepšia ako táto? Konečne som sa dostal k úprave niektorých jesenných fotiek z tohto roku! Netreba dodávať, že každý pravdepodobne videl veľa jesenných fotografií za posledný mesiac, ale ja zatiaľ zverejním niekoľko mojich, aby som to doplnil. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Tento rok sa mi nepodarilo dostať späť na toto miesto, ale nezabránilo mi to prejsť si niektoré staré fotky. Je to naozaj zvláštne miesto tam vysoko v horách medzi divokými kvetmi.

Hromady kamenného mora sú bičované niektorými z najväčších vĺn Tichého oceánu. Je to skutočne divoká krajina. Príďte spolu s Aperture Academy a vezmeme vás do dvoch.

Robot alebo človek?

Medzi rozoklaným pobrežím, mohutnými vodopádmi a farebnými púšťami má každé z týchto malebných miest v Oregone jedinečné a magické miesto v našich srdciach. Takto máte vždy výhovorku na plánovanie ďalšieho výletu na severozápadný Pacifik. Naše cestovné fotografické vybavenie sa neustále mení, aby vyhovovalo scenérii, krajine a podnebiu oblasti! Kvôli fotografovaniu krajiny v Oregone robíme veľa peších túr. Na cestách medzi všetkými týmito krásnymi miestami v Oregone radi udržiavame poriadok. Kľúčom je dobrý organizačný systém – najdôležitejšie sú šnúry, výstroj a súbory. Tento ovíjací nosič šnúrok Lowepro má priehľadné vrecká, takže všetko uvidíte na svojom mieste!

Najlepšie miesta na fotografovanie v Oregone

Nezáväzná registrácia do septembra. Plná platba bude splatná po potvrdení workshopu. Objavte klenot pobrežia Oregonu a fotografujte a preskúmajte jedinečné skalné útvary, prílivové bazény a pobrežné mesto Bandon. Niekoľko dní strávime fotografovaním pobrežia Oregonu a zároveň sa budeme učiť kreatívnym prístupom k fotografii a spracovaniu obrazu.

Pobrežie Oregonu je pokladom pre fotografa krajiny. Skalnaté pobrežia, týčiace sa morské masívy, nádherné pláže – to všetko formuje silný príliv a odliv Tichého oceánu.

Krajinná fotografia z mojej 15-dňovej cesty po západnom Oregone.

Fotografie My Oregon Landscape Photography sú na predaj a predstavujú obrovskú škálu Oregon Landscapes. K dispozícii sú veľkoplošné výtlačky až do veľkosti 8 stôp alebo viac. Tieto Oregonské krajinné výtlačky a nástenné umenie vám umožňujú znovu prežiť zážitok alebo si len predstaviť, že ste tam z vášho domova. Jeden z týchto krásnych obrázkov pobrežia Oregonu alebo vnútrozemských scén dodá každej miestnosti dramatický ústredný bod! Kliknutím na ľubovoľný obrázok zobrazíte dostupné možnosti a ceny. 2. Osobne vás pozývam, aby ste začali svoju cestu zberateľa výtvarného umenia.

Si pripravený? Poďme!

Od morských scenérií po hory, vodopády a púšte. Pre každého je tu dobrodružstvo. Strávil som niekoľko výletov a zachytával veľa krásnych krajín. Fotografovanie krajiny, vodopádov, astrofotografie a ďalšie. Tu je niekoľko záberov z ciest. Je to jedna z najúžasnejších krajín, aké som kedy bol, a ponúka neuveriteľné výhľady. Tu je panoráma autoportrétu, kde sedím pod Mliečnou dráhou. Jedna zo všetkých fotografií Mliečnej dráhy, ktoré som za tie roky urobil, je to určite jedna z mojich obľúbených fotografií.

Online galéria s najlepšími krajinárskymi fotografiami na svete zo štátu Oregon od Aarona Reeda.

Portland Oregon: Fine Art Prints

Columbia River Gorge je zelenajúca sa zbierka riečnych miest pozdĺž hranice medzi Oregonom a Washingtonom. Nájdete tu vodopády, tony roztomilých malých reštaurácií a dokonca aj windsurfistov plaviacich sa pod rozkošnými malými mostíkmi. Crown Point len ​​15 míľ východne od Portlandu a poskytuje pohľad na stôp vysoký, čo nepochybne poskytne dobrý výhľad na fotografovanie krajiny. Dom s výhľadom, ktorý sa nachádza na vrchole, poskytuje skvelý výhľad.

Fotografie krajiny z Oregonu

Vyskúšajte najnovšiu verziu prehliadača Chrome, Firefox, Edge alebo Safari. Pozrite si podporované prehliadače. Táto fotografia je pixel po pixeli. Ideálne pre akýkoľvek projekt, ktorý vyžaduje pláž, vodopád, oceán. Prvky Envato.

Andrew Studer je profesionálny outdoorový komerčný fotograf. Jeho vášeň pre fotografovanie prírody ho priviedla k zachyteniu najkrajších svetových vodopádov, hôr, lesov a prírodných úkazov.

Rowena Spring Sunrise – Oregon Landscape Photography

Je len málo miest na západnom pobreží Spojených štátov amerických, ktoré sú také drsné alebo krásne ako pobrežie Oregonu. Zubaté útesy sú bičované vetrom a vlnami. Hromady kamenného mora sú bičované niektorými z najväčších vĺn Tichého oceánu. Je to skutočne divoká krajina. Príďte spolu s Aperture Academy, keď vás vezmeme na dva celé dni objavovať niektoré z najlepších oblastí pozdĺž centrálneho pobrežia Oregonu.

Lepšie porozumiete svetu pomocou Nearmap. Zmerajte krajinu, navrhnite budúcnosť, dokonca sledujte časové zmeny. Možnosti mapovania sa stávajú neobmedzenými, keď sú podporované každou dimenziou lokalizácie.Predchádzajúci Článok

Opeľovanie jedným ovocným stromom

Nasledujúci Článok

Výsadba červenej kostravy: Ako pestovať plazivú červenú kostrovú trávu