Dizajnér krajiny s otvoreným zdrojomWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Adam Kuby so sídlom v Portlande, Oregon, vytvára krajinárske, environmentálne citlivé verejné umelecké komisie a inštalácie na národnej a medzinárodnej úrovni a je zastúpený vo verejných zbierkach miest Seattle, Portland, Boulder, Vancouver, Victoria, Calgary a ďalších. Jeho diela sú spoluprácou s vybudovaným a prírodným svetom, ktoré podporujú pocit prepojenosti v našom čoraz viac rozbitom prostredí a skúmajú, ako môžu ľudské a neľudské ekológie vstúpiť do užšieho dialógu. Adamove skúsenosti s krajinnou architektúrou, mestským lesníctvom a dizajnom zoologických záhrad formujú jeho umeleckú prax a chápanie verejného priestoru. Viac svojej praxe nasmeroval na rastúcu klimatickú krízu.

Obsah:
  • Dizajn kamenných schodov
  • Top 10 najlepších profesionálnych softvérov na navrhovanie krajiny
  • Digitálne nástroje pre permakultúrny dizajn
  • Záhradný plánovač
  • Čo je to krajinná architektúra?
  • Čo musia architekti vedieť o architektúre open source
  • Monitorovanie a metriky s otvoreným zdrojom
  • 9 najlepších bezplatných softvérových nástrojov na navrhovanie krajiny
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: Výukový program 3D krajinného dizajnu – krajinný architekt / softvér Uvision v reálnom čase

Dizajn kamenných schodov

Zaslal Naman Modi 4. augusta, Technológia 0. Som si istý, že ste si raz za čas pozreli epizódu televíznej show o premene. Ak sa vám páčilo, čo ste videli, určite ste sa pokúsili kontaktovať dodávateľa so žiadosťou o jeho služby.

Potrebujete plán pre akýkoľvek projekt krajiny. Potrebujete softvér na dizajn krajiny, ktorý vám pomôže premeniť nápady na hmatateľné výsledky. Pomocou nástroja krajinného dizajnu môžete jednoducho zefektívniť všetky svoje nápady a navzájom sa dopĺňať vo vonkajších priestoroch.

V tomto článku sa chystáme preskúmať najlepší bezplatný softvér na dizajn krajiny. Väčšina tohto softvéru je dosť drahá. Tí, ktorí nie sú odborníkmi v krajinnom dizajne a nepracujú na krajinnom dizajne, budú považovať tieto ceny za príliš vysoké.

Našťastie máme k dispozícii bezplatný softvér, ktorý im pomôže. Čo je ešte lepšie, je, že tento softvér je dostupný ako aplikácie založené na prehliadači alebo mobilné aplikácie. Ak si chcete virtuálne vytlačiť alebo zdieľať svoj plán krajinného dizajnu, zistíte, že je to celkom pohodlné.

Okrem toho získate rovnaké funkcie ako bezplatné nástroje, rovnako ako platený softvér na dizajn krajiny. Funkcie sú však obmedzené. Bezplatná aj platená verzia ponúkajú prístup ku knižnici databázových materiálov, ako sú rastliny a hardscapes. Niektoré z bezplatných nástrojov plánovania krajinného dizajnu, o ktoré sa s vami teraz podelím, vám teraz umožnia prístup k iným krajinárom, dodávateľom a výrobcom. Produkty majú početné recenzie a predstavujú niektoré z najdôveryhodnejších nástrojov v priemysle krajinného dizajnu.

Aby to bolo lepšie, uviedli sme ich na základe skóre spokojnosti používateľov. Tento zoznam, ktorý uvedieme nižšie, obsahuje nástroje na dizajn krajiny, ktoré majú bezplatné verzie. Nehovoríme o nástrojoch, ktoré ponúkajú bezplatnú verziu na krátky čas, ako napríklad bezplatné skúšobné verzie.

Tieto nástroje poskytujú trvalé bezplatné riešenia, ale podporujú iba jedného používateľa alebo jeden projekt. Ak sa rozhodnete pre škálovanie, budete musieť prejsť na platené verzie.

SketchUp je skvelý softvér na dizajn krajiny pre inžinierov, architektov, staviteľov a dizajnérov. Má všetky nástroje potrebné na modelovanie, kreslenie a premenu vašich nápadov na realitu. S bezplatnou verziou môžete na kreslenie v 3D použiť ľubovoľný webový prehliadač. Tento nástroj je ideálny, ak ste v stavebnom sektore. Ak ste krajinný dizajnér, môžete tento softvér použiť na vytvorenie rozmerovo a kontextovo úplných návrhových súborov z vašich počiatočných modelov.

Aplikácia SketchUp je bezplatná a ľahko dostupná. Musíte si stiahnuť vydanie funkcie skladu. Ak chcete v tomto nástroji dosiahnuť čo najlepší výkon, váš počítač musí mať vysoké špecifikácie, inak bude vykresľovaniu často chýbať efekty tieňov, predovšetkým pri zložitých dizajnoch.

Môžete sa uspokojiť s bezplatnou skúšobnou verziou alebo prejsť na bezplatnú verziu, ak chcete najprv ochutnať vody. Zvládnutie programu si vyžaduje čas. Dobrá vec je, že získate množstvo online zdrojov, ktoré vám pomôžu. Ak sa venujete krajinnému dizajnu, tento nástroj si zamilujete, pretože vám poskytuje zobrazovanie fotografií, CAD a 3D vykresľovanie. Táto verzia je vytvorená pre majiteľov domov, ktorí chcú navrhnúť svoju krajinu.

Je to skvelý softvér na urýchlenie projektov. To je dobré, najmä keď sa snažíte dodržať termín. Čo ho robí lepším, sú všetky dostupné rastliny a príslušenstvo. Jeho dizajnéri ho vytvorili ako doplnok pre SketchUp. Dá sa použiť ako vzdelávací softvér alebo ako profesionálny nástroj. Vďaka tomu je celkom cenovo dostupný. Ak hľadáte krásne rendery, môžete použiť ďalšie nástroje ako Blender a SketchUp.

Pred prácou na veľkom súbore, ktorý má koncový pohľad vo vysokom rozlíšení, je dobré exportovať veľa rýchlych testovacích pohľadov. Toto je najlepšia stránka, ak hľadáte trh s nehnuteľnosťami a blog MLS. Poskytuje vám tipy a rozloženia, ktoré vám pomôžu stať sa lepším dizajnérom krajiny.

Tento vynikajúci nástroj má nástroj s názvom Vizualizér, ktorý je ideálny, ak si chcete vytvoriť záhradu alebo dom snov.

Showoff. Softvér vizualizéra si môžete voľne nainštalovať do operačných systémov Windows. Tento softvér mi uľahčil projekt krajinného dizajnu, pretože je jednoduchý a priamočiary na použitie.

Tento nástroj si zamilujete, pretože každých 90 dní vychádza jeho nová, lepšia verzia. To umožňuje jeho vývojárom aktualizovať funkcie, prijímať spätnú väzbu a opravovať chyby. Tento vynikajúci softvér na úpravu krajiny umožňuje dizajnérom vytvárať 3D obrázky, ktoré vyzerajú ako skutočné. Umožňuje vám tiež poskytovať svojim klientom virtuálne prehliadky, aby si mohli vybrať, čo chcú. S rozsiahlou knižnicou alebo mestským nábytkom, rastlinami a stromami určite dostanete to, čo hľadáte, či už ste majiteľ domu alebo dizajnér.

Zatiaľ žiadne recenzie od zákazníkov, ale ak ste tento nástroj použili, môžete nižšie zanechať komentár. Je to vynikajúci softvér, ak hľadáte komplexný nástroj na správu klientov, obchodné riadenie alebo plánovanie úloh pre spoločnosti poskytujúce služby. Nedávno Arborgold spustil bezplatný nástroj 2D krajiny, ktorý je ideálny pre majiteľov domov aj pre skúsených dizajnérov. Každý, kto ho používa, môže ľahko vytvárať a ukladať návrhy.

Odborníci môžu tieto návrhy použiť tak, že ich priložia k svojim návrhom krajiny. Plan-a-Garden, navrhnutý pre domácich majstrov a majiteľov domov, je skvelým nástrojom, ktorý vám pomôže vizualizovať vaše návrhy predtým, ako ich poskytnete svojmu dodávateľovi. Zatiaľ žiadne recenzie, ale môžete byť prvý, kto napíše recenziu Plan-a-Garden!

Napíšte svoju osobnú skúsenosť do sekcie komentárov nižšie. Tento nástroj krajinného dizajnu sa veľmi ľahko používa, pretože používateľom poskytuje rozhranie drag-and-drop na usporiadanie prvkov vizuálneho dizajnu.

Garden Planner je skvelý a flexibilný nástroj na navrhovanie, ktorý používateľom umožňuje poskytovať svojim klientom 3D prehliadky. Zatiaľ nikto nenapísal recenziu. Môžete byť prvý, kto o tom niečo napíše. Neváhajte a pridajte komentár nižšie. iScape, ideálny pre odborných predajcov produktov a majiteľov domov, sa používa na navrhovanie a spoluprácu na dizajne vonkajšieho obytného priestoru. Softvér umožňuje používateľom vizualizovať výsledky ich návrhu tak, ako pred začatím projektu.

Nástroj je teraz k dispozícii pre aplikáciu pre iOS. Ak chcete softvér na dizajn krajiny, ktorý vám umožní profesionálne navrhovať pred ich prepracovaním, DreamPlan Home Design bude fungovať dobre.

DreamPlan podporuje plány dizajnu miestností pre domáci interiér, plány záhrady, pôdorysy a krajinu. Má ľahko použiteľné rozhranie, ktoré môže každý pochopiť a vytvoriť návrhy. Jedným z ich výtvorov je známy dodávaním krajinných produktov do U. Marshalls Garden Visualizer. Tento nástroj umožňuje používateľom prístup k bezplatnému plánovaču záhrady. Hoci ponúka obmedzené funkcie krajinného dizajnu, pomôže vám prispôsobiť akýkoľvek aspekt vašej záhrady v 3D. Terragen je rozsiahly nástroj na navrhovanie krajiny, ktorý umožňuje komukoľvek stavať, vykresľovať a animovať realistické prírodné prostredie.

Väčšinou sa používa v televízii, filmovej produkcii a vizuálnych efektoch. Keďže ide o realistické riešenie vykresľovania, umožňuje používateľom umiestniť do svojich návrhov fotorealistické prostredia. Zatiaľ neexistujú žiadne recenzie od klientov, ale ak ste tento nástroj použili, neváhajte a zanechajte svoj komentár nižšie. Designer Buddy je bezplatný nástroj na návrh krajiny s otvoreným zdrojovým kódom a umožňuje používateľom integrovať obrázky krajiny do 2D výkresov.

Čo robí to lepšie, je, že nástroj je zadarmo. Designer Buddy je postavený na programe OpenOffice Draw. Ak radi navrhujete krajinu ako majiteľ domu alebo ako odborník, tento softvér vám môže pomôcť. Väčšina z nich je zadarmo a odborníci môžu použiť platenú verziu pre ďalšie funkcie.

Tieto nástroje môžete používať, keď začnete, a neskôr ich môžete rozšíriť, keď získate zručnosti. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je vedieť, čo v softvéri potrebujete pred výberom.

Môžete si vybrať nástroj pre jeho schopnosť zdieľania, alebo sa môžete uspokojiť s nástrojom, ktorý podporuje nástroje tretích strán na uľahčenie práce. Ak ste pripravení vylepšiť svoje schopnosti v oblasti úpravy krajiny, vyberte si nástroj na úpravu krajiny, ktorý vyhovuje vašim potrebám! Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Optimalizácia pre vyhľadávače, tiež známa ako SEO, je marketingová technika na zlepšenie pozície vašej webovej stránky vo výsledkoch neplatených vyhľadávačov.

Vyžaduje si to kreativitu a technické znalosti, aby sa medzi populárnymi vyhľadávačmi a na webe nachádzalo veľa ľudí, čo je vyššie. Zadajte svoju e-mailovú adresu, aby ste sa mohli prihlásiť na odber tohto blogu a dostávať upozornenia na nové príspevky e-mailom. Nebojte sa, nespamujeme. Poskytneme vám podrobné vysvetlenie každého softvéru so zameraním na: Prehľad Zdôrazňuje funkcie Podrobnosti o bezplatnej aj platenej verzii.

Obsah. O autorovi. Súvisiace príspevky.


Top 10 najlepších profesionálnych softvérov na navrhovanie krajiny

Od záhrad po vonkajšie bazény a terasy, softvér na dizajn krajiny pomáha vašej firme vytvárať a vizualizovať vonkajší priestor vašich snov. Pre podrobnejší pohľad si určite prečítajte náš prehľad softvéru a preskúmajte nášho sprievodcu kupujúcim, aby ste našli ten správny softvér na šírku pre vašu firmu. Softvér na dizajn krajiny pomáha vášmu tímu navrhovať a plánovať chodníky, usporiadanie záhrad, terasy a ďalšie. Aj keď vy a váš klient môžete mať nápad, môže byť ťažké ho dostať na papier. Sofistikované aplikácie na terénne úpravy vám poskytujú kompletnú virtuálnu súpravu nástrojov, vďaka ktorej je tento proces oveľa lepšie zvládnuteľný. Či už prevádzkujete podnikanie jednej osoby alebo riadite tím, každý podnik, ktorý vyrezáva exteriéry domov a komerčných nehnuteľností, môže ťažiť z tohto druhu softvéru. Výber najlepšieho programu exteriérového dizajnu môže zefektívniť vaše pracovné postupy, umožniť spoluprácu bez námahy a pomôcť vám vytvoriť pozoruhodné prirodzené aranžmány.

Zoznámte sa s rozsiahlymi funkciami, ktoré náš prémiový softvér ponúka dizajnérom. Náš softvér ponúka funkcie od 3D návrhov až po automatické.

Digitálne nástroje pre permakultúrny dizajn

Používanie softvéru na plánovanie krajiny vám môže ušetriť veľa peňazí v porovnaní s nákladmi na prenájom profesionálneho dizajnéra krajiny, preto sme preskúmali najlepší softvér na navrhovanie krajiny pre Mac. Priemerný projekt krajiny vás ľahko vyjde na niekoľko tisíc dolárov, hoci to môže ľahko narásť v závislosti od veľkosti a detailov vašej záhrady alebo projektu. Cesta „urob si sám“ vám tiež dáva plnú kontrolu a v súčasnosti existuje niekoľko ľahko použiteľných nástrojov na úpravu krajiny, ktoré možno použiť na počítačoch Mac so všetkými schopnosťami, ktoré dovolia vašej fantázii popustiť uzdu, či už ide o dláždené terasy, bazény, zeleninu. náplasť alebo exotické kvety, o ktorých snívate. Vytvorenie vlastného krajinného plánu vám tiež pomôže byť realistickejší, pokiaľ ide o odhad rozsahu renovácií a nákladov na príslušné materiály. Hoci mnohé z najpopulárnejších softvérov na úpravu krajiny, ako sú VizTerra, Lands Design a Realtime Landscaping Pro, sú len pre Windows, existuje niekoľko vynikajúcich alternatív na počítačoch Mac, ktoré sú vhodné pre profesionálnych krajinárov alebo majiteľov domov, ktoré možno použiť na Catalina a Big Sur. Aby ste sa mohli rozhodnúť, ktorú aplikáciu na úpravu krajiny zvoliť, pred ponorením sa do nej musíte zvážiť niekoľko užitočných vecí. Nakoniec, ak potrebujete inšpiráciu pre svoju novú záhradu alebo dvor, Pinterest je skvelým miestom, kde sa môžete pozrieť, ako prerobili iní ľudia. ich domovské krajiny. Ak chcete čo najlepšie využiť nástroje na úpravu krajiny, ktoré sú tu uvedené, musíte k dizajnu krajiny zaujať štruktúrovaný prístup. Prevziať projekt terénnej úpravy na vlastnú päsť je náročná úloha. Dodržaním niekoľkých jednoduchých krokov však môžete vykročiť tou správnou nohou a výrazne si uľahčiť život, pokiaľ ide o samotné navrhovanie.

Záhradný plánovač

Pripojte sa ku komunite 73 amatérskych dizajnérov. Pomocou 2D režimu vytvorte pôdorysy a navrhnite rozloženia s nábytkom a inými domácimi predmetmi alebo prepnite na 3D a preskúmajte a upravte svoj dizajn z akéhokoľvek uhla. Upravte farby, vzory a materiály, aby ste vytvorili jedinečný nábytok, steny, podlahy a ďalšie – dokonca upravte veľkosti položiek tak, aby vám perfektne sedeli. Pomocou funkcie Snapshots zachyťte svoj dizajn ako realistický obrázok – pridá tiene, osvetlenie a bohaté farby, aby vaša práca vyzerala ako fotografia! Experimentujte s 2D aj 3D pohľadom pri navrhovaní z rôznych uhlov.

Pripravte sa na to, že sa stanete súčasťou vojen na 3D mapách.

Čo je to krajinná architektúra?

Používanie moderného prehliadača, ktorý podporuje webové štandardy, zaisťuje dostupnosť plnohodnotného vizuálneho zážitku stránky. Ak používate staršiu technológiu, zvážte inováciu prehliadača. Tento praktický kurz zameraný na dizajnové kancelárie pripravuje študentov na prácu s celým radom vládnych dátových zdrojov NSW založených na GIS, ktoré môžu podporovať architektonické, inžinierske a stavebné projekty. Zatiaľ čo zdroje GIS, údaje o životnom prostredí, vlastné údaje miestnej samosprávy a priemyselné údaje sú široko používané vo verejnej službe, ich potenciál zostáva do značnej miery? Tento kurz poskytuje praktickú ukážku dátových typov a zdrojov GIS dostupných v NSW, ako aj open source a proprietárneho? Tieto údaje potom možno integrovať do rôznych aspektov kancelárskej praxe v oblasti architektúry a krajinnej architektúry.

Čo musia architekti vedieť o architektúre open source

Krajinná architektúra je dielom vytvárania špecifických druhov miest vonku. Mohlo by to byť navrhnutie mestského námestia alebo ihriska – dokonca celého mesta. Mohol by to byť návrh jazierka, aby bolo lepšie pre žaby, korytnačky, ryby a vtáky. Niektoré druhy krajinnej architektúry sú ľahko viditeľné, napríklad park. Iné druhy môžu vyzerať úplne divoko, ako lúka alebo úbočie hory.

Kerkythea je freeware riešenie schopné produkovať vysokokvalitné rendery pomocou fyzicky presných svetiel a materiálov pre najlepšiu kvalitu v rámci.

Monitorovanie a metriky s otvoreným zdrojom

EverRich 3, ktorý sa nachádza v susedstve District 7, vedie pozdĺž nábrežia a približne jedna štvrtina jeho hrubej plochy je venovaná upravenému otvorenému priestoru, čo z neho robí rezidenčný projekt založený v prostredí parku. Dizajnový koncept sa točí okolo vytvorenia troch odlišných alegorických riek, ktoré tečú zo severu na juh v rámci lokality. Vodný príbeh pre krajinný dizajn EverRich 3 dáva komunite identitu a rozlišuje rôzne oblasti a štvrte a zároveň vytvára jedinečnú verejnú sféru, ktorá pridáva hodnotu celkovému obytnému rozvoju.

9 najlepších bezplatných softvérových nástrojov na navrhovanie krajiny

Open source softvér tvorí chrbticu takmer každej aplikácie v každom odvetví. Je pravdepodobné, že to zahŕňa aj aplikácie, ktoré vaša spoločnosť vyvíja. Oprávňujem spoločnosť Synopsys, aby ma kontaktovala e-mailom a telefonicky a poskytla informácie o svojich produktoch a službách. Rozumiem, že svoje preferencie môžem kedykoľvek zmeniť kliknutím na „Zrušiť odber“ alebo prístupom do Centra odberov spoločnosti Synopsys a že s mojimi osobnými údajmi sa bude zaobchádzať v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Synopsys.

Fóra Nové príspevky Prehľadávať fóra. Čo je nové Nové príspevky Nové profilové príspevky Posledná aktivita.

Ide o vyvíjajúcu sa základňu zdrojov, ktorá obsahuje odkazy, recenzie a návody pre aplikácie, ktoré pomáhajú s permakultúrnym dizajnom, ale nevyžadujú mesačnú platbu. Ak už používate produkty Adobe, budú fungovať dobre, no stále tu môžete nájsť užitočné aplikácie. Niekoľko jednoduchých nástrojov môže výrazne zlepšiť priebeh vášho procesu navrhovania a prezentácií a môže skutočne pomôcť zabezpečiť, aby klienti, študenti a zainteresované strany rozumeli vašim nápadom a podporovali ich. Môžete vytvárať kresby, prezentácie, dokumenty, tabuľky, videá a ďalšie. Pokiaľ ide o výber softvéru, aplikácií a digitálnych nástrojov na použitie, môže byť ťažké vedieť, kde vôbec začať. Tiež povolenia majú tendenciu byť... ehm.. Väčšina prichádza s robustnou bezplatnou skúšobnou verziou a vy môžete ísť naplno na najdrahšiu verziu a stále minúť len pár stoviek dolárov.

Vytvorte okamžité, pôsobivé návrhy krajiny priamo na svojom tablete. Nič neurobí rýchlejší dojem na potenciálneho zákazníka. Navštívte našu brožúru Companion App.


Pozri si video: 36C3 - Linux on Open Source Hardware with Open Source chip design


Predchádzajúci Článok

Problémy s hrabaním sa raka: Zbavte sa rakov v záhrade

Nasledujúci Článok

Zber semien rastlín: Aktivity na záchranu semien pre deti