Obrovské izbové rastlinyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Izbové rastliny papradie sú jednoducho jednou z najobľúbenejších izbových rastlín, najmä kvôli obrovskej dostupnej rozmanitosti a tým, že patria medzi najkrajšie. Majú čipkované listy a klasickú textúru, ktorá sa skvele hodí do každého domáceho dizajnu. Výhody izbových rastlín vo vašej domácnosti sú mnohé. Izbové rastliny pomáhajú vytvárať lepšie životné prostredie tým, že čistia vzduch, ktorý dýchate.

Obsah:
  • Veľké izbové rastliny, ktoré majú Wow faktor
  • ZÁHRADY FLORA GRUBB
  • 18 veľkých izbových rastlín s nízkym osvetlením, ktoré oživia váš domov
  • 11 veľkých izbových rastlín, ktoré urobia veľké vyhlásenie
  • 21 vysokých izbových rastlín s veľkými listami
  • 8 veľkých izbových rastlín pre každý kút vášho domova
  • Veľké listnaté izbové rastliny, ktoré oživia váš domov
  • 7 najlepších izbových rastlín s nízkymi nárokmi na údržbu, podľa odborníkov
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: Prehliadka izbových rastlín u0026 Tipy na starostlivosť o izbové rastliny

Veľké izbové rastliny, ktoré majú Wow faktor

Aloe vera je najlepšie známa svojimi kyprými listami, ktoré môžu poskytnúť upokojujúci gél na rezné rany a popáleniny. Medzi zavlažovaním nechajte pôdu rastliny úplne vyschnúť; v závislosti od vlhkosti vášho domova to môže znamenať zalievanie raz za dva až tri týždne.

Hadia rastlina, známa aj ako svokrin jazyk alebo stužková rastlina Sansevieria, je šťavnatá rastlina s hustými voskovými listami. Miluje byť viazaný v kvetináčoch a darí sa mu, keď ho ignorujú – ideálna rastlina pre dvojtýždňových dovolenkárov. Ako sa starať o hadovku. Pestovanie bromélií: Ako sa starať o bromélie. S rastlinou ZZ môžete vzlietnuť na rok a vrátiť sa domov, aby ste zistili, že vyzerá perfektne. Potrebuje to málo vody. Jedinou nevýhodou je jej pomalé tempo rastu, čo znamená, že v škôlke môže stáť o niečo viac, pretože jej rast trvá dlhšie.

Dvojité Z znamená Zamioculcas zamiifolia. Ako sa starať o rastlinu ZZ. Rastliny ako strážna palma a švajčiarsky syr Monstera deliciosa môžu za pár rokov zdvojnásobiť svoju veľkosť, ak budú mať správne podmienky.

Čínska peniazová rastlina si na druhej strane zachováva poriadok a pomaly rastie na výšku 8 až 12 palcov. Neobvyklé okrúhle listy robia z tejto rastliny rozhovor. Pevná, ale krásna, čínska vždyzelená Aglaonema toleruje takmer akékoľvek podmienky pestovania v interiéri.

Rastlina Pothos: Tipy na starostlivosť a pestovanie. Králičie ucho z čeľade kalanchoe stredne rýchlo pestuje približne tri nové listy každé dva mesiace a má chlpaté listy, ktoré pomáhajú predchádzať strate vody v dôsledku vyparovania. Dramatické, veľké listy v mnohých pestrých formách robia z dieffenbachie obľúbenú izbovú rastlinu.

Ostrihajte ho, aby nebol nohatý. Starostlivosť o filodendron. Pavúk je mimoriadne nenáročná na pestovanie, ktorá navyše obratne produkuje malé „mláďatá“.

Starostlivosť o pavúky v interiéri. Ako sa starať o kaktus. Liatinová rastlina Aspidistra 'Milky Way' si poradí so slabým osvetlením orientovaným na sever, vysokým osvetlením, ale nie priamym slnkom a extrémnymi teplotnými zmenami; je tiež odolný voči suchu a pomaly rastie. Ďalšia odpúšťajúca rastlina: dracena, často nazývaná rastlina kukurice.

Dáždnikový strom, alebo havajská šeflera, rýchlo rastie a veľkosť sa dá ľahko udržať strihaním vrchných listov. Kalanchoe je tropický sukulent, ktorý je dostupný v rôznych formách, od perfektných závesných košov Kalanchoe manginii až po širokolistý a farebný „Flapjack“.

Zalievajte, keď je vrchný palec pôdy suchý. Vzduchové rastliny sú epifyty, čo znamená, že môžu rásť bez pôdy a vďaka nim je Tillandsia jednou z najjednoduchších rastlín na pestovanie v interiéri. Stačí raz týždenne zarosiť vaše vzdušné rastliny vodou, aby boli pekné a zdravé. Ako pestovať vzdušné rastliny a starať sa o ne. Kvety Violet Saintpaulia, bežnejšie známe ako africké fialky, sú nenáročné na starostlivosť o rastliny pre vnútorné záhrady. Ako sa starať o africkú fialku. Umiestnite izbové rastliny tak, aby poskytovali listový kontrast k tvrdým líniám okien a nábytku.

Mierová ľalia je prirodzená na vyplnenie rohu. Drží sa vedľa veľkého okna, kde dostáva vysoké svetlo potrebné na podporu stabilného kvitnutia. Tropická monstera je obľúbená pre svoje nápadné lístie. Monstera je tiež bežne známa ako švajčiarska syráreň kvôli otvorom - nazývaným fenestrácie - v jej širokých listoch v tvare srdca.

Monsteras sú viničné rastliny, pôvodom z tropických oblastí Mexika, Strednej a Južnej Ameriky. Najbežnejšia, Monstera deliciosa , je tak pomenovaná kvôli jedlému ovociu, ktoré rastlina produkuje. Autor fotografie: Obrázok s láskavým dovolením Feldera Rushinga. Foto: Obrázok s láskavým dovolením Costa Farms.

Foto: Foto s láskavým dovolením Costa Farms. Foto: Foto Lynn Coulter. Autor fotografie: Jennie Andrews Photography. Foto: Foto Melissa Caughey. Domov Vonkajšie kvety a rastliny Izbové rastliny. Sú to ideálne izbové rastliny pre záhradkárov, ktorí si precvičujú svoje zručnosti.

Majte na pamäti: Cena a zásoby sa môžu po dátume zverejnenia zmeniť a na týchto odkazoch môžeme zarobiť peniaze. 11. februára, Pinterest Facebook Twitter E-mail. Aloe Aloe vera je najlepšie známa svojimi kyprými listami, ktoré môžu poskytnúť upokojujúci gél na rezné rany a popáleniny. Aloe vera dvojbalenie. Aloe Vera 5-balenie. Sunburst kvetináče. Bob Ross Chia Pet.

Rastlina hada v 6" kvetináči. Rastlina hada robusta. Pletený košík na rastliny. Kvetináč na paprade. Dajte broméliám jasné svetlo a vytvoria farebné lístie a kvety.

Červená bromélia v keramickom kvetináči. Žltá bromélia. Ružová váza Bromeliad. Keramický kvetináč na žraloky. Nakupujte tento vzhľad. Baby Groot kvetináč. Kvetináč lebky. Indigo Vogue Planter. Jadeit je sukulentná izbová rastlina nenáročná na údržbu. Nefritová rastlina v 4" kvetináči. Nefritová odroda 3-balenie. Samozavlažovacie kvetináče. Kvetináč Iron Man. Pothos, člen rodiny filodendronov, rýchlo rastie a má nápadné panašované listy.

Zlatý pothos so stojanom. Zlatý diabolský brečtan. Rustikálny 6" kvetináč. Viacfarebný kvetináč. Rastlina pandy králičieho ucha. Kvetináč Baby Groot. Kvetináč na tvár. Izbové rastliny, ako je tento kaučukovník, tvoria výnimočné exempláre do domácnosti.

Rastlina kaučukovníka, 6" črepník. Dieffenbachia nemá trstina. Rastlina nemej trstiny. Tropic Snow Cane. Srdcový filodendron je rýchlo rastúca izbová rastlina so sýtozelenými listami v tvare srdca. Filodendron srdcových listov. Brazílsky filodendron. Fluffy Plant Planter. Sadzač jazvečíkov.

Pavúčia rastlina v keramickom kvetináči. Izbové rastliny Collect'n. Závesná rastlina 6-balenie. Amish Wagon Planter. Ideálne pre centrálne vykurované domácnosti, kaktusom a sukulentom sa darí v teplom, slnečnom prostredí.

Vnútorný kaktus 4-balenie. Keramický kaktus.


ZÁHRADY FLORA GRUBB

Drobné izbové rastliny sú rozkošné a všetky, ale veľké, nadrozmerné izbové rastliny a izbové stromy sú rastúce ľúto, nemohli odolať! Nielenže dodajú vášmu domovu veľa života, ale sú tiež skvelou voľbou, ak chcete urobiť výzdobu výzdobou. Stačí len niekoľko vysokých rastlín, aby sa váš domov zmenil na tropickú oázu, vašu vlastnú vnútornú džungľu alebo dokonca toskánsku vilu. Svoj domov však nemôžete len tak naplniť akýmikoľvek starými rastlinami – uistite sa, že si zaobstaráte takú, o ktorú sa môžete postarať aj vy. Koniec koncov, čím väčšia je rastlina, tým je zvyčajne drahšia, takže sa pred utrácaním radšej ubezpečte, že si urobíte prieskum. Tu sú niektoré z najpopulárnejších nadrozmerných rastlín a vysokých izbových stromov, kde ich kúpiť a ako im doma zabezpečiť prosperitu. Črepníková bambusová rastlina by bola krásna vo vstupnej hale, domácej kancelárii alebo naozaj v akomkoľvek nevyužitom kúte, ktorý by sa dal trochu oživiť.

10 najlepších veľkých izbových rastlín pre váš domov! · 1. Peňažný strom · 2. Monstera · 3. Vavrín novozélandský · 4. Plačúca figovník/ Figovník obyčajný · 5. Rastlina kukurice · 6.

18 veľkých izbových rastlín s nízkym osvetlením, ktoré oživia váš domov

Izbové rastliny sú jedným z najlepších spôsobov, ako si v interiéri vychutnať prednosti prírody. Keď však máte veľké izbové rastliny, nielenže vytvoria dojem, ale aj vizuálnu výpoveď, ktorú je jednoducho ťažké prehliadnuť! Tu je zoznam niektorých najlepších veľkých izbových rastlín pre váš domov alebo kanceláriu, ktoré určite dodajú vášmu priestoru veľa priestoru! Fiddle Leaf Fig je skvelá izbová rastlina do miestností aj kancelárií. S veľkými, svetlozelenými listami so štíhlymi, voskovými a tmavými listami vytvára celkom odvážny výraz a dobre sa hodí k okoliu. Toto je rastlina, ktorá sa hodí do vašej obývačky s atraktívnymi veľkými, oválnymi, tmavo-lesklými zelenými listami! Najlepšia časť kaučukovníka je jeho vertikálny rastový charakter. Táto rastlina pochádza z Afriky a má zaoblené listy a honosné zelené listy.

11 veľkých izbových rastlín, ktoré urobia veľké vyhlásenie

Naše oddelenie izbových rastlín sa môže pochváliť radom krásnych izbových rastlín, ktoré určite dodajú štýl každému vnútornému priestoru. Porozprávajte sa s našimi špecialistami v obchode, ktorí vám odporučia najlepšiu izbovú rastlinu, ktorá vám bude vyhovovať, a všetky rady týkajúce sa starostlivosti, ktoré potrebujete na zabezpečenie jej zdravého rastu. Nech už máte akýkoľvek priestor a štýl, budeme mať izbovú rastlinu na mieru. Máme tiež rad produktov, ktoré sa starajú o vaše izbové rastliny a pomáhajú im prosperovať, ako aj príručky starostlivosti napísané naším špecialistom pre rôzne rastliny, ktoré si môžete vyzdvihnúť v obchode a prečítať online. Udržujte svoj domov ostrý s našimi módnymi kaktusmi a sukulentmi, ktoré sa ľahko ošetrujú, kontrastnými architektonickými ostňami s mäsitými listami Echeveria a Aloe Vera.

Posledná šanca objednať si včas do Vianoc je v nedeľu 12. decembra. Najskorší deň doručenia po Vianociach bude 10. januára.

21 vysokých izbových rastlín s veľkými listami

Izbové rastliny sú živým doplnkom interiérov, prinášajú textúru a farbu. Vaše izbové rastliny dokážu naplniť váš domov teplom, zjemniť prechody medzi priestormi a slúžiť ako ústredný bod miestnosti. Spárovanie črepníkov, rastlín a správneho dekoru zlepšuje zdravie a robí rastliny pracovitým akcentom vášho domova. V príliš veľkom kvetináči pôda pomaly vysychá, takže vaša rastlina je náchylnejšia na hnilobu koreňov. Keď je rastlina príliš veľká pre svoj kvetináč, má tiež tendenciu sa prevrátiť. V príliš malom kvetináči pôda schne tak rýchlo, že budete musieť dostatočne často zalievať.

8 veľkých izbových rastlín pre každý kút vášho domova

Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený záhradník, týchto ďalších desať veľkých izbových rastlín vám určite ukradne parádu bez veľkého úsilia z vašej strany! Veľké izbové rastliny majú v sebe niečo veľkolepé, bez ohľadu na to, ako veľmi milujeme naše úhľadné a zložené izbové rastliny v kvetináčoch. Stávajú sa skutočným stredobodom miestnosti, spájajú miestnosť a dodávajú jej exotický nádych. Ale aké ťažké je umiestniť v dome príliš veľké rastliny, ak ste začiatočník? Dokážete nazbierať dostatok odvahy, aby ste si domov priniesli izbový strom, alebo by ste sa mali zatiaľ držať svojich miniatúrnych kvitnúcich sukulentov? Dnes máme sprievodcu niektorými z najlepších veľkých izbových rastlín na pestovanie v interiéri bez ohľadu na to, aký zelený je váš palec! Ponúkneme vám pohľad na ich starostlivosť, aby ste mohli začať tou správnou nohou!

Medzi najlepšie izbové rastliny na Amazone patria podlahové rastliny ako figa figa, had, rajka a monstera.

Veľké listnaté izbové rastliny, ktoré oživia váš domov

Rastliny pre vaše podnikanie Rastliny s jednoduchou starostlivosťou pripravené v črepníkoch do akéhokoľvek priestoru. Komu dodávame? Od inštalácie rastlín až po jeden strom, spolupracujeme s vami na transformácii vášho podnikania. Najväčšie a najlepšie izbové rastliny!

7 najlepších izbových rastlín s nízkymi nárokmi na údržbu, podľa odborníkov

SÚVISIACE VIDEO: 5 vysokých u0026 krásnych izbových rastlín, ktoré môžete túto sezónu pestovať

Vysoké izbové rastliny majú miesto v každej domácnosti; či už sa používajú na vyplnenie prázdnych rohov alebo vysokých stien, alebo jednoducho na odvážne vyhlásenie v miestnosti. Existujú rôzne typy vnútorných vysokých rastlín, ktoré si môžete kúpiť na základe štýlu vášho domova. Nákup izbových stromov a vysokých izbových rastlín môže byť nákladný. Z tohto dôvodu je dôležité urobiť si prieskum, aby ste pochopili, ktorá rastlina sa najlepšie hodí k vášmu životnému štýlu a domovu. Je možné nájsť vysoké a veľké rastliny nenáročné na údržbu, málo svetla, netoxické a vzduch čistiace, aby vyhovovali vašim potrebám. Odkedy som si ho vzal domov, rastie a rozvíja jeden nový list za druhým!

Zoznámte sa so svojimi novými obľúbenými rastlinami. Urobte si prechádzku po svojom dome.

Ako vieme, niektoré z našich veľkých izbových rastlín potrebujú hlboké zavlažovanie. A tak ich zalievanie býva ešte komplikovanejšie. Niekedy v dôsledku otvoru na dne vašich kvetináčov má prebytočná voda tendenciu presakovať von z kvetináča. Takže, ak hľadáte spôsoby, ako zalievať izbové rastliny bez toho, aby ste narobili neporiadok, máte šťastie. V tomto blogu napíšem niekoľko techník, ako polievať izbové rastliny bez neporiadku, aby bolo polievanie bezproblémové. Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu zalievať izbové rastliny bez toho, aby ste narobili neporiadok, aby vaša voda mohla byť bezproblémová.

Zdá sa, že JavaScript je vo vašom prehliadači zakázaný. Pre najlepší zážitok na našej stránke si nezabudnite vo svojom prehliadači zapnúť Javascript. Izbová rastlina je ozdobou vášho domova. Robia váš domov atraktívnym a živým!


Pozri si video: Ako si zadarmo spestriť bývanie rastlinami


Predchádzajúci Článok

Opeľovanie jedným ovocným stromom

Nasledujúci Článok

Výsadba červenej kostravy: Ako pestovať plazivú červenú kostrovú trávu