Barone terénne úpravy a dizajn sroWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Barone terénne úpravy & design, sro

Geológia pobrežia Jersey

Pláž Gemstone, West End, New Jersey

Pláž Gemstone, West End, New Jersey

Gemstone Beach je nehnuteľnosť s rozlohou 43 akrov, ktorá sa nachádza vo West Ende, New Jersey. Bývalé golfové ihrisko leží na západnom konci pozemku so zalesnenou plošinou pozdĺž hranice NJ 43 a rieky Raritan a je s ňou spojené sériou kľukatých chodníkov s výhľadom na rieku. Skutočným klenotom krajiny je malý 16 akrový pozemok s útesmi a bažinatou pôdou na konci pozemku s výhľadom na rieku. Je pokrytá hustým porastom dubu a bieleho dreva s mnohými neskorými jarnými kvetmi pozdĺž južnej hranice a s hlavným vchodom skrytým pred pohľadom obrovským tulipánom, ktorý bol vysadený v roku 1771, aby chránil útočisko Georgea Washingtona (ktorý ho tak miloval veľa svojich stromov tu zasadil) a dostal sa k nim len dlhou a únavnou chôdzou v lese. Často je prístupný člnom pri nízkej vode a na zemi počas sezóny vysokej vody, keď sa prechádza prílivovým tunelom popod padací most cez záplavové oblasti rieky. Občas je stále pocit, že ste na špinavej plavebnej dráhe starého ihriska s predparom 6, inokedy sa cítite ako stratení v lesoch nejakej plantáže v Severnej Karolíne. Sídlo s rozlohou 4 000 štvorcových stôp leží na východnom okraji 2 000 stôp dlhého polostrova vyčnievajúceho do ústia rieky Raritan. Názov pochádza zo skutočnosti, že polostrov vznikol prirodzene, keď skupina pobrežných skalných útesov, oddelených od pevniny hlbokou vodou, vytvorila ostrov počas posledného zaľadnenia. Rôzne veľké skalné útvary sa skladajú z koralov a pieskovca, a ak sa okolo nich presekáte, vyzerajú takmer ako žily z kremeňa. Plochý výbežok spojený s útesom plytkým riečnym kanálom a prílivovou záplavovou nížinou je pekným domovom pre dom, jazero napájané slanou vodou, ihrisko na bocciu, krytý a tienený pavilón, ako aj jediný 4- vysoká prašná cesta vedúca dole k rieke. Podľa historických záznamov bola táto pláž kedysi južným koncom cesty do Albany, chodník stále vedie na juh k útesu k mostu Five Boroughs Bridge na Rt. 2. Raz som preplával k ponorenej časti chodníka a skoro som sa utopil, keď ma prúd pod hlavnou hrádzou vysal. Posledné zvyšky priehrady pribudli po hurikáne Sandy, aby sa predišlo ďalším záplavám. Dom leží priamo na vrchole útesu, nad ním a za ním je zalesnená plošina. V skutočnosti môžete vidieť cez prílivovú rieku z okna na hlavnej úrovni domu, ktoré bude dejiskom mnohých scén v scenári.

Pláž Gemstone, West End, New Jersey

Fern &, Brookside, Southampton, New Jersey

Fern &, Brookside je nehnuteľnosť s rozlohou 63 akrov, ktorá sa nachádza vo West Ende, New Jersey. Dom je krásna chata z 19. storočia, pôvodná budova na pozemku. Sedí na dlhom plochom hrebeni so stenou ostružín a jedovatým brečtanom na dvore, je tu aj veľký starý krovitý dub, ktorý púšťa obrovské dlhé ruky cez les k rieke. Chata je obklopená lesmi pozemku a zahŕňa štyri veľké hospodárske budovy, veľkú stodolu, stajňu a niekoľko vedľajších budov, ktoré slúžia na ďalšie parkovanie a veľký sklad vybavenia. Medzi nehnuteľnosťami je roztrúsených aj mnoho väčších štruktúr používaných na podobné účely. Na východnom konci, na okraji pozemku spolu s malým jazierkom, je nepostavený dom s rozlohou 65 000 štvorcových stôp s názvom Brookside a na južnom okraji pozemku je ďalšia veľká prístavba známa ako stajne. Keď sa odhalí skutočná povaha nehnuteľnosti, pravdepodobne sa ukáže, že je oveľa väčšia ako zobrazený zostávajúci plán štruktúry, ktorý sa striktne používa ako prostriedok na orientáciu diváka v rámci všeobecného usporiadania pozemku. Dom a hospodárske budovy boli postavené v roku 1896. Nehnuteľnosť je dlhá a úzka a to, čo sa v súčasnosti považuje za hlavný dom, je v skutočnosti južná časť severnej línie pozemku a severná časť chaty je viditeľná v zadnej časti domu. nehnuteľnosť, hoci je zakrytá obrovskou hromadou skál v pravom dolnom rohu fotografie. Kvetináče a fontána sú nové, do zadnej časti pozemku je začlenená séria malých jazierkových prvkov, ako sú ostrovy a ostrovčeky. Na obrázku je aj najpôsobivejší vodopád, aký bol kedy postavený na malej rieke alebo potoku kdekoľvek v krajine. Niektoré peniaze sa investujú do terénnych úprav a listov, aby sa zjemnil drsný, zvetraný a skalnatý vzhľad pozemku. Po celom pozemku sú roztrúsené rôzne hospodárske budovy, vrátane garáže, chovateľských staníc, veľkých budov na skladovanie vybavenia a ďalších. Pôvodne mal byť Brookside postavený, ale z právnych dôvodov bol dosiahnutý kompromis, aby bol Brookside jednou z niekoľkých možností na trhu a nie zostaviteľným snom. Toto je úžasná nehnuteľnosť. Je to najväčšia nehnuteľnosť, s ktorou som sa doteraz zaoberal. Stále nemôžem začať vidieť celý majetok vo svojej mysli, ale som si celkom vedomý toho, že toto vnímanie budem musieť čoskoro zmeniť. Dúfam, že na konci leta budem môcť skutočne začať ukazovať túto nehnuteľnosť. Myslím, že to bude veľmi krásne. Obzvlášť sa mi páči veľký kopec s výhľadom na dom, dom je na samom vrchole kopca, plán krajiny, hoci je realistický a jasný, je umiestnený na veľkom, centrálnom mieste, aby sa maximalizoval výhľad, a dom je obklopený pri hustých súkromných lesoch nehnuteľnosti, ktoré vytvoria dokonalú atmosféru na natáčanie.

Fern &, Brookside, Southampton, New Jersey

SOUTH HAT HILL, NYC, New York

SOUTH HAT HILL je nehnuteľnosť s rozlohou 75 akrov, ktorá sa nachádza vo West Ende, New Jersey. Nachádza sa na juhozápadnom rohu Prospect Parku, len čo by kameňom dohodil


Pozri si video: Vráblík,. - Forma pro výrobu prahů


Predchádzajúci Článok

Opeľovanie jedným ovocným stromom

Nasledujúci Článok

Výsadba červenej kostravy: Ako pestovať plazivú červenú kostrovú trávu