Kategórie: Informácie

Najnovšie Príspevky Blogu

Video z výsadby semien gazánie pre sadenice v rašelinových tabletách
Video z výsadby semien gazánie pre sadenice v rašelinových tabletách

Transplantácia Publikované: Posledné úpravy: Video zo sejby semien gazánie pre sadenice Viete, nebol jediný rok, kedy by sme gazániu (gatsania) nevysadili na dačo. Veľmi ľahko sa pestuje a veľmi krásny kvet. Kvitne až do neskorej jesene - je to trvalka, ktorá v našej oblasti zamŕza.

Schisandra
Schisandra

Citrónová tráva (Schisandra) je rastlina liany z čeľade Lemongrass, ktorá sa rozšírila v Číne, Japonsku, Kórei, ako aj v mnohých regiónoch a regiónoch Ruska vrátane moskovského regiónu. V rode týchto listnatých plodín sú asi dve desiatky rôznych druhov, ale najobľúbenejší je citrónovník.

Hnojivo Staghorn Fern - kedy nakŕmiť kapradiny Staghorn
Hnojivo Staghorn Fern - kedy nakŕmiť kapradiny Staghorn

Autor: Bonnie L. Grant, certifikovaný mestský poľnohospodár, Ak máte kapradinu zo staghornu, máte k dispozícii jednu z najzaujímavejších rastlín. Tieto tropické krásy rastú na mnohých rôznych druhoch štruktúr alebo ich možno pestovať v nádobách ako každá rastlina. Starostlivosť o rastlinu je pomerne jednoduchá, ale zalievanie je jedna fuška, ktorá sa často robí nesprávne.

Informácie o bobuľovinách
Informácie o bobuľovinách

Začíname Chorobné rastliny Septoria - príznaky chorôb trstiny a lístia Podľa našich stránok Ak ste si všimli škvrny na stonkách alebo listoch rastlín caneberry, pravdepodobne ich postihli septoria. Aj keď to nemusí nevyhnutne znamenať katastrofu pre vaše rastliny, určite to nie je nič, čo by ste chceli mať.

Tunisko - Príbeh mojej cesty do Tuniska
Tunisko - Príbeh mojej cesty do Tuniska

TUNISKO Krajina, kde sa pretínajú kultúry s oázou, autor: Antonietta Peronifoto, autor: Giovanni Camici 2. mája 2014: o 07:30 sme sa odviezli mikrobusom do Metlaoui, po hodine sme už boli na stanici, odkiaľ odchádza Lezard Rouge, kúpili sme lístok , čas odchodu 10:00: 30.

Druhy kivi pre zónu 3: výber kivi pre chladné podnebie
Druhy kivi pre zónu 3: výber kivi pre chladné podnebie

Actinidia deliciosa, kivi, je druh kivi, ktorý sa nachádza v obchode s potravinami. Môže sa pestovať iba v oblastiach, ktoré majú minimálne 225 dní bez mrazu s miernymi zimnými teplotami - USDA zóny 8 a 9. Ak máte radi príchuť exotického kivi, ale nežijete v takých miernych pásmach, nebojte sa. Existuje asi 80 druhov Actinidia a niekoľko druhov sú studené odolné vinice kivi.

Vycestujte s nami do Londýna! IMPLEMENTOVANÁ!
Vycestujte s nami do Londýna! IMPLEMENTOVANÁ!

Allt om Trädgård druhý rok cestuje do Londýna, kde nás náš cicerone Gunnel Carlson vezme na svoje jahodové miesta. Okrem toho máme čas na celý deň na najväčšej tohtoročnej záhradnej akcii Chelsea Flower Show! 21. - 24. mája 2015 Fakty o ceste Termín: 21. - 24. mája 2015 Cena: Predplatitelia 13 990 SEK. Bežná cena pre nepredplatiteľov 14 990 SEK.

Pieseň o vrabcovi - Zvuky vydávané vrabcom
Pieseň o vrabcovi - Zvuky vydávané vrabcom

ZVUKY VYDÁVANÉ ZVIERATAMI Pieseň vrabca Vrabec, vedecký názov Passer domesticus z čeľade Passeridae, je najrozšírenejším vtákom prítomným v našich mestách a na vidieku. Jeho zvučná a hudobná pieseň je počuteľná po celý rok, a to aj mimo obdobia rozmnožovania. Menej často sa to cíti iba v chladnejších zimných dňoch.

Bagolaro - Celtis australis
Bagolaro - Celtis australis

Hackberry je veľký strom, veľmi robustný a dlhoveký, môže dosiahnuť výšku 25 metrov, rastie spontánne a je typický pre oblasť Stredomoria a západnú časť Ázie. Hackberry je veľmi odolný voči rôznym nepriaznivým účinkom, ktoré príroda predstavuje, a má pomerne vysokú rýchlosť rastu.

Výsadba semien paradajok - Ako naštartovať rastliny rajčiakov zo semien
Výsadba semien paradajok - Ako naštartovať rastliny rajčiakov zo semien

Pestovanie paradajok zo semien môže otvoriť úplne nový svet špecialít, dedičstva alebo neobvyklých paradajok. Zatiaľ čo vaša miestna škôlka môže predávať ako rastliny iba tucet alebo dve odrody rajčiakov, ako semená sú k dispozícii doslova stovky odrôd paradajok. Pozrime sa, ako naštartovať rastliny paradajok zo semien.

Zephyranthes - Amaryllidaceae - Pestovanie a starostlivosť o Zephyranthes
Zephyranthes - Amaryllidaceae - Pestovanie a starostlivosť o Zephyranthes

AKO PESTOVAŤ A STARAŤ SA O NAŠE RASTLINY ZEPHYRANTHY Zephyranthes, známejšie ako dažďové ľalie, sú nádherné cibuľovité rastliny vysoko cenené pre svoju jednoduchosť kultivácie a krásu svojich kvetov. Pozri odsek «Hlavný druh» VŠEOBECNÉ VLASTNOSTI Rod Zephyranthes z Amaryllidaceae čeľaď zahŕňa rastliny pochádzajúce z prérií strednej a južnej Ameriky.

Črepníkové bylinky: Ako pestovať záhradnú záhradu s korením
Črepníkové bylinky: Ako pestovať záhradnú záhradu s korením

Od: Mary Ellen Ellis Kancelárska záhrada s bylinkami alebo bylinkami je skvelým doplnkom pracovného priestoru. Poskytuje sviežosť a zeleň, príjemné arómy a chutné dochucovadlo, ktoré si môžete vychutnať a pridať k obedu alebo ľahkému občerstveniu. Rastliny prinášajú prírodu do interiérov a robia pracovnú plochu pokojnejšou a pokojnejšou. Použite tieto tipy na vytvorenie a starostlivosť o svoju bylinkovú záhradu.

Egreš
Egreš

Toto pomerne malé rastlinné spoločenstvo združuje viac ako jeden a pol stovky druhov patriacich do rodu ríbezle - jediného v rodine. Jeden z podrodov rodu - egreš - predtým vystupoval ako samostatný rod. Predstaviteľmi čeľade sú kríky, ktoré rastú v horských oblastiach Latinskej Ameriky a v oblastiach s miernym podnebím na severnej pologuli.

Ako si vybrať sadenice ovocných plodín, aby ste sa nenechali oklamať
Ako si vybrať sadenice ovocných plodín, aby ste sa nenechali oklamať

Požiadavky na sadenice plodín jadrovníka a kôstkového ovocia Aby ste tomu zabránili, musíte poznať normy pre sadivový materiál. Sadenice plodín z jadrovín a jadrovníka sú v závislosti od kvality rozdelené do dvoch komerčných odrôd: prvej a druhej.

Európska poľnohospodárska politika za posledných 20 rokov
Európska poľnohospodárska politika za posledných 20 rokov

Európska poľnohospodárska politika za posledných 20 rokov Ako sa mení nová SPP v porovnaní s minulosťou? Spoločná európska poľnohospodárska politika od 90. rokov znovu objavila hodnotu rozmanitosti chápanú ako homogénny súbor hodnôt a postupne sa snaží hľadať nový stav schopný dosiahnuť multifunkčné výrobné procesy, ktorý spočíva v synergickom spojení produktivity poľnohospodárstva s inými integračnými a doplnkovými činnosťami, ako je agroturistika, stravovanie, ubytovanie, vzdelávacia farma, priamy predaj na farme, rekreačno-športové, remeselné, kultúrne činnosti, sociálne, ktoré prispievajú k dosiahnutiu ekonomického zisku hlavnej činnosti chápanej ako čisto poľnohospodárska a ktoré sú integrované do jedného udržateľného environmentálneho kontextu, ako aj k posilneniu konkurencieschopnosti v novom scenári medzinárodného marketingu.

Urob si sám paludárium
Urob si sám paludárium

Paludárium je mini-kútik prírody, ktorý kombinuje skleník, akvárium a terárium. Táto miestnosť obsahuje rôznych zástupcov flóry a fauny. Pre ich plnohodnotnú existenciu sú potrebné špeciálne podmienky zadržania, pri ktorých bude vysoká vlhkosť a vysoká teplota vzduchu. V umelo vytvorenom tropickom podnebí môžete pozorovať vodnú a polovodnú faunu, ako aj obdivovať neobvyklé vodné a pobrežné rastliny.

Čo je sadra: Použitie sadry na záhradnú vrstvu
Čo je sadra: Použitie sadry na záhradnú vrstvu

Autor: Bonnie L. Grant, certifikovaný mestský poľnohospodár. Zhutnenie pôdy môže negatívne ovplyvniť perkoláciu, sklon, rast koreňov, zadržiavanie vlhkosti a zloženie pôdy. Hlinené pôdy v komerčných poľnohospodárskych podnikoch sú často ošetrené sadrou, aby pomohli rozložiť hlinu a zvýšiť vápnik, ktorý štiepi nadbytočný sodík.

Divoký hroznový
Divoký hroznový

Hlavnou destináciou pre sukulentných loversRSSFacebookInstagramTwitterPinterestHomeSucculentopediaBrowse sukulenty vedeckými NameBrowse sukulenty vzájomnú NameBrowse sukulenty podľa GenusBrowse sukulenty podľa FamilyBrowse sukulenty podľa USDA otužilosť ZoneBrowse sukulenty podľa OriginBrowse kaktusy podľa GenusAbout SucculentsCultivationGeneral CareLight RequirementsPotting SoilWateringFertilizingPests a DiseasesRepottingPropagationPruningGraftingArrangingSucculent UsesMedicinal SucculentsCosmetic SucculentsCulinary SucculentsSacred SucculentsLibraryBooksStoriesMyths a LegendsStampsWorld kvetu PlantsYou sú na adrese: Home »Archív prehľadávania„ Wild Grape “a„ 34 “: Wild GrapeSucculentopediaCyphostemma juttae - Wild GrapeCyphostemma juttae (Wild Grape) je pomaly rastúci, opadavý, šťavnatý ker, ktorý môže dorásť až 6 stôp (1.

PLATYCODON - Siať, sadiť, starať sa, podporovať - ​​Naša webová stránka
PLATYCODON - Siať, sadiť, starať sa, podporovať - ​​Naša webová stránka

Platycodon: nádherné jedlé hviezdy Platycodon ponúka nádherné, dobre ohraničené kvety, vysoko na vzpriamených stonkách, zdobené modrozelenými listami, všetko napájané dužinatými oddenkami. platycodon sa tiež nazýva „balónový kvet“, Je to rastlina pôvodom z Ázie, kde sa vyskytuje vo voľnej prírode, najmä v Číne a Japonsku.

Columbine - Jeden list
Columbine - Jeden list

Ancolie, melancholická krása! Nádherné kvety dobre nakreslené a sfarbené, posadené na vrchole dlhých a tenkých stoniek, ktoré dominujú na glaukóznom a hrubom lístí, dodávajú tejto rastline, orlíkovi, vzdušný nádych, ktorý záhradu oživuje a rozjasňuje. Botanický názov: Aquilegia spp. Typ rastliny • Trvalky • Odolné rastliny • Vždy zelené listy.